Wpis z mikrobloga

oprócz małej grupki separatystów większość wie, że nie ma czegoś takiego jak narodowość śląska, ani język śląski.


@RandyBobandy: Ogólnie do wczoraj nie mogłem mieć bardziej w dupie separatystów śląskich i uważałem się za - ha tfu - polaka.
Ale wczoraj poczytałem jak prawdziwi polacy obrażają mnie czyli Ślązaka, jak to jestem upośledzony, nie potrafię mówić, jestem robolem co od Niemca nauczył się 3 słów, jak nas trzeba zdusić w zarodku, jak
  • Odpowiedz
I teraz jakbym mógł po czymś takim nazywać się - ha tfu - polakiem? Nie bardzo raczej.


@MudDuster: Nazywaj się jak chcesz, tu chodzi o to, że Polska nie może wam pozwolić na żaden separatyzm i tyle.
  • Odpowiedz
tu chodzi o to, że Polska nie może wam pozwolić na żaden separatyzm i tyle.


@RandyBobandy:Jaki separatyzm ? Idz sie leczyć, bo widzę że ruska wizja świata za bardzo weszła ci w mózg. Kaszuby tez sie odlaczyly od Polski, bo mają swoj język?
Mogliście zrobić cos miłego dla 5 milionów ludzi i mieć w nich sprzymierzeńców i polskich patriotów, zamiast tego wolicie walić w nich gównem i mówić jacy są upośledzeni.
  • Odpowiedz
To wy się macie dostosować do większości


@RandyBobandy: Większość świata jest cywilizowana i składa się z wielu regionalnych odrębnych społeczeństw. Tylko ruskie i polskie niedorozwoje nienawidzą innych za to, że się wyróżniają.
  • Odpowiedz