Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends też jak gracie jg to zawsze robicie campy pod early gruby? Mam wrażenie, że obecnie nie ma lepszej taktyki niż zrobić 2 razy full clear i iść w voidy, enemy jg często będzie wtedy na cross mapie albo nie zdąży dojść bo będzie po ganku i do tyłu w tempie. Mam dziwne wrażenie, że pierwszy spawn żelków jest totalnie free zwłaszcza jeżeli grasz vi lub xinem.
  • 20
  • Odpowiedz
@Krosneq: to zależy, ale ogólnie w 90% sytuacji startuje na raptorach > golemy żeby móc zrobić lvl5 z pierwszego cleara + scuttle crab + 2 campy które respawnują się zaraz po scuttle. Potem masz lvl5 i możesz czyścić blue side i biec od razu na grubsy/albo od razu z bazy na dragona.
  • Odpowiedz
@Krosneq:

Mając przegrywającego topa i mida tez pójdziesz na te stworki? Ciężko zawsze grać tak samo, bo leśnicy raczej często się spotykają w tym miejscu i wtedy najczęściej wygrywa ten kogo linie mogą zejść i pomóc. Natomiast jak widzę, że nie wygram, to czasami wchodzę, szybko podbieram jednego ze smite i uciekam. Ewentualnie po prostu biorę smoka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Xinnoth no właśnie nie wiem czy nie lepiej zaczynać clear blue/red wtedy po 2 clearze i recallu i po grubsach i masz idealnie spawn blu/red po czym możesz znowu cofnąć i iść w smoka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Murasame


Mając przegrywającego topa i mida tez pójdziesz na te stworki?


Tak ostatnio kompletnie ignoruje co się dzieje na liniach do 6 minuty gram tylko pod własny clear I jak najszybsze grubsy żeby enemy jg nie zdążyła dojść. Wykorzystuje te małe okienko w którym mam lepsze tempo, a potem myślę co zrobić z liniami. Fakt gra nie zawsze wygląda tak samo ale myślę, że obecnie granie pod ealry voidy i unikanie walki
  • Odpowiedz
@Krosneq: Zaleta clearowania raptorów + golemów przed Redem jest taka, że dużo szybciej wbijasz 6 bo raptory odpowiednio wcześnie się spawnują - ma to tylko sens jak rzeczywiśćie full clearujesz z +/- jednym gankiem w pierwszych 5 minutach. Jak gram Nokturnem to mi bardziej zależy na 6, takim Udyrem już mniej
  • Odpowiedz
@Krosneq: moja taktyka to opatrzenie sobie linii, na której przeciwnik #!$%@? i częste gankowanie. Jak mam nasusa w swojej drużynie na topie lub midzie, to z automatu obieram ta linie, a dalszą gra to formalność
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: bez sensu taka taktyka pod late championy, tak grasz jak dostajesz w dupę i jedyna nadzieja, że Nasus w late pociągnie. Lepiej grać pod daną linę która ma mocny moment w early/MID game żeby was w tym okresie pociągnęła. Late można nie dotrwać.
  • Odpowiedz
Lepiej grać pod daną linę która ma mocny moment w early/MID game żeby was w tym okresie pociągnęła.


@KarolSpl: tylko ciężko się gankuje, gdy na linii przeciwnicy są obwardowani i nie grają jak małpy #!$%@?ąc
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: @KarolSpl wy to chyba tylko teoretycy w jungli i na dodatek z tego co kojarzę to na jakiś bronze-gold rangach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po zmianach XP w 14.10 przede wszystkim to grasz pod siebie i full cleary + objectivy, masz #!$%@? w solo lejny w 90% przypadków - grasz pod bota bo ADC są również OP i wygrywają gry jak zbuduja wcześniej 3-4 itemy wcześniej
  • Odpowiedz
Po zmianach XP w 14.10 przede wszystkim to grasz pod siebie i full cleary + objectivy, masz #!$%@? w solo lejny w 90% przypadków - grasz pod bota bo ADC są również OP i wygrywają gry jak zbuduja wcześniej 3-4 itemy wcześniej niż przeciwy ADC.


@Xinnoth: uwielbiam takich junglerów.
Potem jest płacz że mój trundle/mordekaiser/garen zabija przeciwnika pod wieżą, a jungler z przeciwnej drużyny nic nie robi, bo gra w pve
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: gdyby tylko ci przeklęci junglerzy campili Twoje lejny 24/7 to już byś wyszedł z tego golda na bank ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grasz z exhaustem/ignite większość czasu zamiast tp to nic dziwnego, że musisz mieć ganki żeby wygrać grę bo coinflippujesz za każdym razem, że przeciwnik jest cymbałem - nie daj boże ktoś Ciebie wtedy campi albo zgankuje lvl4 bo nie masz TP i wystarczy jedna
  • Odpowiedz
Zazwyczaj gram z tp + ghost jako trundle, ale specjalnie dla ciebie zagrałem z exhaust.
Graves grał pod bota i rzeczywiście, nafeedował jinx, bo morgana z mojej drużyny nie rozumiała polecenia "play safe".
Niemniej top (i w mniejszej części mid) moich przeciwników potrzebowali ganka, na które to graves miał wygrzane.
No i niestety skutek do przewidzenia.

Liczę, że w kolejnych grach będę miał więcej POTĘŻNYCH taktyków ligolegendowych pokroju ciebie. Bo @Towarzysz_Pawulon już
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: niech zgadnę, ta Ukrainka była przebrana za Ahri i kosztowała 50 zł w paszczu/żopu + 50 zł za fetysz?
Jak już szpiegujesz mój profil coachu, to chociaż przeczytaj, że jestem aseksualny. I tym samym nie muszę biegać na #!$%@? jak ty xD
  • Odpowiedz
@robert-kuzba jak z nią byłem to robiłem voice streama dla znajomych wykopków więc pudło

Jak już szpiegujesz mój profil coachu, to chociaż przeczytaj, że jestem aseksualny. I tym samym nie muszę biegać na #!$%@? jak ty xD


Idealny gracz ligi, jego jedyny popęd to #!$%@? w enemy tower
  • Odpowiedz