Wpis z mikrobloga

@xyz_xyz

@GeDox spokojnie one tylko ubraly mundur do fotki i juz sie spiesza na busa do poljakow :)

Serio myślisz że ukrianki chcą Polaka ? Widziałam dużo filmików z Ukrainy bo kiedyś się interesowałam i one właśnie Polaków nie chcą bo mówią że są chamscy do kobiet i nie starają się o nie
Akurat na Ukrainie jest jeszcze stare wychowanie gdzie facet za wszystko płaci całuje w rączkę i nosi
  • Odpowiedz
@xyz_xyz

@GeDox spokojnie one tylko ubraly mundur do fotki i juz sie spiesza na busa do poljakow :)

W sumie to Polacy się bardziej napalaja na ukrianki niż na odwrót one wiedzą że u Polaka by musiały równo pracować i płacić albo dzielić obowiazki , na Ukrainie fakt kobiety potrafią gotować zająć się domem ale napewno nie przy równym płaceniu i obowiązkach
Po co mają być z Polakiem który będzie
  • Odpowiedz
@paczelok

@Linnior88: słuchanie co Ukrainki mówią że zrobią to nie znaczy że tak nie robią jak mówią

Słuchaj ich jest pełno w Niemczech teraz i ciągle robią filmiki gdzie wyśmiewają Niemców a wychwalają swoich bo Niemiec to skąpy nie otwiera drzwi od auta , bo ona to na Ukrainie dostawała całe bukiety kwiatów a nie jednego kwiatka jak od Niemca , bo ona na Ukrainie to dostawała biżuterię na
  • Odpowiedz
@Linnior88 wiadomo że jakieś kijowiary czy z dużego miasta mogą być jebniete ale chyba jednak nadal ten poziom hook up culture może być u nich niższy
Szczególnie po jakichś wsiach może być tak że, są skromniejsze bo miasta to wiadomo pełno patoli
  • Odpowiedz
@xyz_xyz

@Linnior88 bardziej chodziło mi ze do Polski jako kraju :) w kontekście ucieczki z kraju ogarniętego wojną. A Ty sie zesrałeś xD

No bo opowiadasz bzdury jakby Polak miał być dla nich jakimś wybawca , z tego co się orientuję to one właśnie uważają że Polacy kobiet nie szanują i ich faceci są bardziej romantyczni
  • Odpowiedz
@Linnior88: Typie, @xyz_xyz napisał tylko, że dziewczyny po zrobieniu zdjęcia jadą do bezpiecznego kraju a nie na front a ty dopisujesz sobie historię i szufladkujesz miliony ludzi na bazie swoich doświadczeń, to nie jest normalne. Lepiej udaj się do specjalisty, nie musisz się męczyć.
  • Odpowiedz