Wpis z mikrobloga

@rybeczka chyba że kolega chce lutować sobie płytkę z modułem do środka, to zdecydowanie #elektronikadiy

@kompot_z_grzybuw jakikolwiek który umiesz ogarnąć (zasilanie, parowanie itp), jak nie jesteś zboczonym audiofilem to wiesz ze w aucie nie ma sensu przepłacać za Aptx itp cudowne kodeki bezstratne, bo różnicy nie usłyszysz.

Ja wkładałem np mh-m18, na aliexpresie z 1.4$, integracja z fizycznymi przyciskami play next itp nawet prosta:
https://allegro.pl/oferta/modul-audio-bluetooth-mhm18-4-0-do-glosnika-diy-10663508414
  • Odpowiedz
@hrumque nie mam pojęcia co do mnie napisałeś xd, mam stare auto które fajnie gra ale kłuje mnie nowy wygląd radia do starego wnętrza, i chce wlutowac bt do radia żeby cieszyło oczy oryginałem, mam koleje który takie rzeczy ogarnia tylko kazał mi się zorientować o module
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw skoro ogarnia, i 5o on ma ogarnąć, to jedyne pytanie do ciebie powinno byc:
- czy chcesz (czy się upierasz na) kodek Aptx (lepsza audiofilska jakość, bez sensu w aucie, zwłaszcza jeśli nie odtwarzasz źródeł innych niż mp3/yt/Spotify itp)
- czy chcesz tylko odtwarzać audio muzyke, czy też ma wstawić z mikrofonem i do rozmów tel ma być jako zestaw głośnomówiący
- czy chcesz jakieś zaawansowane equqlizery bajery dolby załączane
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw to już problem tego, który to będzie wkładać. Zasadniczo to wszystkie takie są ok, jedynie na niektórych bywa problem masy i zalkucen wnoszonych na dźwięk przez zasilanie - ale to też problem do rozwiązania przez integrujacego
  • Odpowiedz