Wpis z mikrobloga

@xiv7: co to za niezależna prokuratura co jeszcze przed swoimi działaniami sprzedaje info do mediów? Czy ludzie nie wiedzą, że to zemsta Tuska, bo Ziobryści go cały czas obgadywali i docierało to do Tuska i w pewnym momencie Tusek powiedział "OOOOOO!!! CHOLERA!!! JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIE!!!!"
  • Odpowiedz
haha... wasz płacz jest cudny (σ ͜ʖσ)


a za dwa lata:

"jak wsadzić korek z powrotem do otworzonej przedwcześnie butelki szampana"

Dziwnym trafem zamiast zarzutów jest show przed wyborami. No, ale akurat ciebie ciężko posądzać o przesadne pokłady dociekliwości, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kempes:
  • Odpowiedz
czy to show jest z tobą w pomieszczeniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


jak odpalę wykop, to tak. Chociaż "show" to chyba za duże słowo. Takie tam, igrzyska dla ubogich. Najczęściej ubogich intelektualnie, choć można to pewnie usprawiedliwiać, że chłopcy mają po 14lat i może jeszcze będą z nich ludzie.

@missioncritical:
  • Odpowiedz
jak odpalę wykop, to tak. Chociaż "show" to chyba za duże słowo. Takie tam, igrzyska dla ubogich. Najczęściej ubogich intelektualnie, choć można to pewnie usprawiedliwiać, że chłopcy mają po 14lat i może jeszcze będą z nich ludzie.


@eduardo-garcia: czyli twoje urojenia przechodzą z "show" na "igrzyska". Ciekawe co będzie kolejne? Może konkursy, jak konkursy na dotacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmieszny jesteś. Suwpol się sypie w oczach,
  • Odpowiedz
@missioncritical:

Skoro już jesteśmy przy urojeniach i jakichś okołofekalnych fantazjach:

stoisz i srasz pod siebie na tonącym okręcie.


Ja tylko piszę, że trzeba mieć poważne deficyty intelektualne, by myśleć, że wrzutka kilka dni przed wyborami ma poparcie w rzeczywistości. Jeśli były jakieś nieprawidłowości, trzeba je rozliczyć, ale przecież gdyby na poważnie to rozważano, nie dzielono by się wiedzą na temat oskarżeń publicznie. Nie przystawiaj do mnie swojej ubabranej w jakimś mentalnym
  • Odpowiedz