Wpis z mikrobloga

@quaz2020: Ja coraz bardziej zaczynam wierzyć w tę wersję, że słabsza forma Bobka wynika z prowadzenia się przez jego żone. Przecież oni to muszą czytać, no nie ma chvja. A na pewno czytają to chłopaki z kadry, z którymi niedługo Robert się spotka. Nie wiem jak Wy panowie, ale ja bym swojej baby nigdy nie puścił na tańce skakańce z przystojnymi Alvarezami.
MatiasdeBur - @quaz2020: Ja coraz bardziej zaczynam wierzyć w tę wersję, że słabsza f...

źródło: obraz_2024-05-29_064601746

Pobierz
  • Odpowiedz
@Matias_de_Bur: nie rozumiem tej laski kompletnie, ona przecież bankowo musi widzieć te komentarze. Nawet jeśli chce sobie tańczyć tą bachatę z tym Alvaro, to udostępniać w social mediach tego nie musi. Ja rozumiem, że to generuje znacznie większy ruch na profilu, ale uważam, że tacy ludzie jak Lewandowscy nie muszą się już stosować do zasady „nie ważne jak, ważne, żeby mówili”…
  • Odpowiedz
@fabcio93: Ty myślisz, że kto kupuje produkty reklamowane przez nią lub zapisze się do jej szkół tańca pierogaty? Wyzwolonie, silne, niezależne i niezbyt mądre.
Moja walnięta ex kupiła sobie szczoteczkę do zębów pulsonic oral b prawie za 2,5k pln gdy w tamtych czasach mogłeś kupić taką za 100-200 zł.
  • Odpowiedz
nie rozumiem tej laski kompletnie, ona przecież bankowo musi widzieć te komentarze. Nawet jeśli chce sobie tańczyć tą bachatę z tym Alvaro, to udostępniać w social mediach tego nie musi. Ja rozumiem, że to generuje znacznie większy ruch na profilu, ale uważam, że tacy ludzie jak Lewandowscy nie muszą się już stosować do zasady „nie ważne jak, ważne, żeby mówili”…


@fabcio93: niektóre laski są wyrachowane, mają zaburzenia, niskie poczucie wartości,
  • Odpowiedz
@Matias_de_Bur: puścić jak puścić. To że Ty się pościskasz, popbrzebywasz z młodymi Julkami nie jest niczym złym. Żeby nie bylo, wiem o czym mówisz, okazja czyni złodzieja etc. ale jak ktoś chce coś zrobić, to i tak to zrobi. Dlatego jak będę brał słub, to tylko z intercyzą. A jak będę miał duże pieniądze, to nie ma innej opcji. Po prostu nie i ch**. Moja różowa już wie, że mój
  • Odpowiedz