Wpis z mikrobloga

Tam gdzie chodzę ćwiczyć przychodzi też czasami taki ziomeczek, jest dość niski, chyba nie ma nawet 160cm za to jest bardzo #!$%@?, chyba jest szerszy niż wyższy. W sumie to mu się nie dziwię, z takim wzrostem pewnie nie miał wielu klas postaci do wyboru, więc wybrał krasnoluda bojowego.
  • 10
  • Odpowiedz
@Szarmancki-Los chudy 1.60 za to w ogóle już wzbudza uśmiech na twarzy. Z dwojga złego już chyba wolałbym wyglądać karykaturalnie, bo wtedy chociaż forma wzbudza szacunek u mijanych ludzi, skoro wzrost działa na niekorzyść ( ͡º ͜ʖ͡º) mam 1.79 i 46 na łapie i nie czuje się duży, a co musi czuć taki chłop co ma 160-160pare ()
  • Odpowiedz
@zjadam-przylepki: tak jak faceta 1.60 często się nie bierze na poważnie na pierwszy rzut oka, tak przypakowanego faceta bierze się na poważnie na pierwszy rzut oka częściej. No ale to wykop, można się #!$%@? nawet do oczywistości. Wiem jak wyglądałem 10 lat temu i jak wyglądam teraz i calkowicie inaczej mnie obcy ludzie traktują jak #!$%@? miesni. To się widzi i czuję na codzien, szczególnie jak się ma porównanie na
  • Odpowiedz