Wpis z mikrobloga

#!$%@?ę te starość, 29 lvl, chuop się schylił po 5 kilogramowego psa, bo ofiara na kanapę nie umie wejść i jeblo w plecach. Oby do rana przeszło.

#zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@tojapaweu 30 lvl here. 8 lat się nie ruszalem i przy prostej czynnosci mi coś chruplo w kręgosłupie, aż się ruszać nie mogłem 2 dni. Od tamtego czasu latam raz w tygodniu na piłkę + od czasu do czasu siłownia. Efekt? Przez pierwsze 3 miesiące same kontuzje xD.. ale teraz jest już spoko i ekstra, że kondycja wraca. Polecam - aczkolwiek boli!
  • Odpowiedz
@tojapaweu: To nie starość, tylko ewolucja w niepełnosprawnego ;) Polecam troche ruchu, jak nie mozesz biegać (jak wiekszosc, zwalajac wszystko na slabe kolana) to spaceruj ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@b0dyload generalnie nie mam problemu ze sportem. Biegam, jeżdżę na rowerze, trenuje boks. Tylko kilka dobrych lat temu #!$%@? sobie w jednym miejscu lędźwie przy martwym ciągu i gówno powraca w najmniej oczekiwanym momencie - taki check engine ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Oh, to #!$%@?! Takie rzeczy potrafia wracac i dokuczac.. Mozesz probowac wzmacniac miesnie obok, by odciazaly ten konkretny ktory Ci dokucza, ale najlepiej pod okiem kogos doswiadczonego, by nie narobic wiekszych problemow! Powodzonka w takim razie, i zdrowia! :))
  • Odpowiedz