Wpis z mikrobloga

Hej, mam całkiem poważne pytanie, które mam wrażenie w ogóle nie pada w przestrzeni publicznej. Ogólnie często, teraz tym częściej w kontekście funduszu sprawiedliwości pada ze strony pisu i SP argument pt. „A TUSK I PO W LATACH 2007-2012 TO TAK KRADŁO ŻE O BOŻE! TO MAFIA BYŁA, PRZESTĘPCY, ZŁODZIEJE NIKT TYLE NIE KRADŁ CO ONI WTEDY”. I żeby nie było, pytam serio bez żadnej złośliwości. Dlaczego automatyczna reakcja ich wyborców nie jest „hej, rządziliście przez 8 lat, dlaczego nic z tym nie zrobiliście?” xD Mieli sądy, prokuraturę całkowicie pod swoją kontrolą, mogli robić tyle komisji ile tylko by chcieli a tutaj nic- ani żadnego aktu oskarżenia ani skazania, no zero. Jaka jest argumentacja, jak do tego doszło? #4konserwy #polityka #konfederacja #sejm #pis #komisjasledcza #tusk #tvpiscodzienny #tvpis
  • 16
  • Odpowiedz
@Miras123443: mam zatwardziałego pisowca w pracy i w odpowiedzi na zaczepki zadałem mu pytanie "to dlaczego przez 8 lat nic na tuska nie znaleźliście?" to powiedział że istniał układ: "my nie ruszamy waszych, a wy naszych" ale frajerzy z peło złamali go i jak pis za 4 lata wróci do władzy to wszystkich rozliczy xD
potężna odklejka jak zawsze
  • Odpowiedz
ich wyborców


@Miras123443: Czego?
To nie wyborcy, a gigantyczna sekta,
Stary, to jest taki fanatyzm, że tam nie ma miejsca na refleksje,
Kurski prał tym ludziom głowy dzień w dzień przez 8 lat, a ty oczekujesz, że będą dociekać, pytać?
To jest ten poziom, że gdyby Jarosław wyszedł na mównicę i powiedział, że ukradł miliard złotych, bo potrzebował tych pieniędzy po to żeby Tusk nie sprzedał Polski Niemcom, to by
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: znowu kłamiesz.
Napiszesz coś merytorycznego, czy będziesz tak sobie kłamał bez jakiegokolwiek sensu.
No ale OK, skoro bawimy się w kłamstwa to przebijam twoje: Jacek Sasin to najlepszy minister po 1989
  • Odpowiedz
Napiszesz coś merytorycznego, czy będziesz tak sobie kłamał bez jakiegokolwiek sensu.


@mango2018: nie kłamię, mogę się co najwyżej zwyczajnie mylić ale wątpię w to. Nie spotkałem się nigdy z tym żebyś krytykował własną banieczkę wyglądasz na typowego bezrefleksyjnego sekciarza. Dokładnie tak samo jak PiSowcy tylko oczywiście zwrot otumanienia przeciwny.

No ale OK, skoro bawimy się w kłamstwa to przebijam twoje: Jacek Sasin to najlepszy minister po 1989


@mango2018:
  • Odpowiedz
90% moich postów zawiera jakąś tezę i argumenty,


@mango2018: w takim razie chyba nie bardzo rozumiesz na czym polega argumentacja. Jedna teza podparta drugą tezą to nie argument, a fantazjowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mango2018: jak mam merytoryczne polemizować z twoimi fantazjami? PiSowcy, których nazywasz sektą niczym się nie różnią od twojej proeuropejskiej banieczki. No może neuropki są jeszcze bardziej prymitywne i agresywne. I nie bronie tu PiSu bo sam ich nie popieram wytykam jedynie hipokryzję.
  • Odpowiedz
proeuropejskiej banieczki


@OlFunkyBastard: Mylisz się, jestem przeciwnikiem obecnych reform Unii Europejskiej w wielu kwestiach, choćby w kwestii dyrektyw klimatycznych, przyjmowania uchodźców czy choćby karania za tzw: mowę nienawiści.
To ty próbujesz mnie zaszeregować do obozu, do którego nie należę.
Widocznie masz zbyt małe horyzonty, żeby zrozumieć, że nie każdy kto krytykuje Konfederację jest z automatu lewakiem i kocha UE.
  • Odpowiedz
@Miras123443: Unia Europejska jest pomysłem komunistów i od samego początku zostala zaprojektowana na stworzenie totalitarnego super-państwa. Dokładnie to samo nie udało się Rosji za czasów ZSRR. Sposoby na realizację tego celu są inne klasę robotniczą zastąpiły różnego rodzaju mniejszości. Podobne jest jednak wyszukiwanie co raz to nowych wrogów systemu, nowomowa, propaganda, całkowite uzależnienie obywateli od państwa, walka z kościołem, redystrybucja dóbr itp. itd. Nie chce mi się specjalnie rozpisywać bo
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard i know, jestem po prostu ciekawy jak to sobie gołąb tłumaczy. Jak np rolnicy protestują jednocześnie zmiany na rzecz poprawy klimatu i protestują po dopłaty z powodu REKORDOWYCH NIESPOTYKANYCH susz
  • Odpowiedz