Wpis z mikrobloga

Robię remont w mieszkaniu i z racji planowego dołożenia paru nowych urządzeń AGD konieczne było zrobienie dodatkowych obwodów elektrycznych i poprowadzenie kilku nowych gniazdek w nowych i starych obwodach. Postanowiłem zrobić to sam. Poprowadziłem przewody w wykutych ręcznie bruzdach przez całe mieszkanie do samej skrzynki, mijając po drodze kilka razy starą instalację. Elektryk, który przyjechał podłączyć to wszystko do bezpieczników stwierdził, że bardzo profesjonalnie. Nikt mnie w domu nie pochwalił poza obcym facetem, któremu na koniec zapłaciłem. I trochę jestem z siebie dumny i trochę mi smutno jednocześnie. I tak sobie myślę, że jak się żonie w przyszłości zachce coś zmieniać/ulepszać to ja wsadzę ręce w kieszenie i powiem "droga wolna, załatwiaj". I sobie pójdę na rower z dzieciakiem.
#chwalesie #elektryka #remontujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
A oczekujesz poklasku? Usłyszysz jedynie jak twoją jakiś alwaro będzie dopinał:D nie doceniają. I przeważnie tak jest u mnie znajomy super gościu ogarnięty zdradziła to i teraz chce wrócić bo to był błąd a ten jej drugi już ja z domu wyrzucił
  • Odpowiedz