Wpis z mikrobloga

@joseone: o widze narracja kofe pis poszła, bo juz kolejny wrzuca to samo. No cóz., wbrew temu to pisaliscie nie otwarto granicy po wyborach to trzeba naciagac wydarzenia sprzed lat.
  • Odpowiedz
Dwaj idole wykopków niosący prowiant osobom atakującym polską Straż Graniczną ostrymi narzędziami.

@joseone: Ten plastuś z basenowym to swoją drogą. Ale przecież przez dwa lata politycy PO i lewicy wraz z mediami "liberalnymi" szkalowali praktycznie non stop funkcjonariuszy SG i żołnierzy WP strzegących granicy. No i co? Nic nie stało, nikt ich nie przeprosi?
Przecież doszło do takiego absurdu, że jeszcze dwa tygodnie temu, tuż przed tym fikołkiem Tuska, działacze PO
Thorkill - >Dwaj idole wykopków niosący prowiant osobom atakującym polską Straż Grani...

źródło: 5555

Pobierz
  • Odpowiedz
@joseone: IMO, że to pewnie kofederopisowski przekaz, to się zgadzam, odj3bali wtedy, zrobili wstyd na granicy dla każdego co tam siedział i bronił granicy przed wojną hybrydową.
Na szczęście, nie ma już takich akcji, a Koalicja inwestuje w obronę granicy.
Więc jak widać, da się poprawić.

Argument, że tam kilku pisowców wsadzą jest bezsensowny, bo już wsadzili Wąsika i Kamińskiego (których pisowiec duda wypuscil), a jeszcze są komisje z wyborami, z
d4wid - @joseone: IMO, że to pewnie kofederopisowski przekaz, to się zgadzam, odj3bal...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@d4wid: Problemem w tym wszystkim jest to, że takie cwaniaki jak Szczerba i Joński robią wszystko na własny użytek, nie przejmując się interesem Państwa, robią kampanię dosłownie na wszystkim. To, że teraz polityka się zmieniła jest spowodowane tylko zmianą punktu siedzenia. Dopóki będziemy przymykać oko na takie wybryki bo "po wyborach się poprawili" to polski interes będzie na drugim miejscu, a interes partyjny na pierwszym. Tego typu akcje powinny być gwoździem
  • Odpowiedz
To, że teraz polityka się zmieniła jest spowodowane tylko zmianą punktu siedzenia.


@joseone: XD, dobra.
Tyle mi wystarczy, że jednak piszesz głupoty.
Jednak nie ma sensu podejmować tutaj dyskusji, bo i tak się okaże, że pisze się z symetrystą
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: No, a nie? Wcześniej płot był zły, imigranci byli kobietami z dziećmi, pushbacki były złe. Po wyborach płot jest nawet za słaby, imigranci to zorganizowane grupy mężczyzn, a inaczej niż pushbackami się nie da. Od początku partia wiedziała jaka jest nasz interes, ale bardziej opłacało się być w opozycji do pisu, więc robili różne fikołki.
  • Odpowiedz
Po wyborach płot jest nawet za słaby


@joseone: no ciekawe czemu, ciekawe jaka partia wcześniej rządziła, co defraudoawła kasę ze wszystkiegoXD.
To dobrze, że KO inwestuje w granicę, a ty robisz salto, że im tylko na poparciu zależyXD.
A co do imigrantów, to Lewica bardziej grzała temat.

Od początku partia wiedziała jaka jest nasz interes, ale bardziej opłacało się być w opozycji do pisu, więc robili różne fikołki.

Dobra już wiem,
  • Odpowiedz
  • 2
@d4wid:

@joseone: no ciekawe czemu, ciekawe jaka partia wcześniej rządziła, co defraudoawła kasę ze wszystkiegoXD. To dobrze, że KO inwestuje w granicę, a ty robisz salto, że im tylko na poparciu zależyXD


Sydrom wyparcia jest niesamowity, nigdzie nie mówię, że to źle że granica będzie wzmacniana. Krytykuję po prostu wcześniejszy cyrk i lżenie naszych służb za to, że wykonują swoją powinność. Gdy przyszła rządzić optyka zmieniła się o 180 stopni.
  • Odpowiedz
@joseone czytałem wypowiedzi. Mam dobry obraz z czasu początku z imigrantami na granicy.
Ty nie krytykujesz rzadu, ty piszesz pisowski spin o jakimś robieniu interesów.

Jesteś symetrystą, nie masz po prostu argumentów. Masz teraz inwestycje w granice, a piszesz bekowo, że odpyskneli pisowcom XD.

Uwielbiam takich freethinkerow co myślą, że ogarnęli fizykę kwantową i będą gadać jak "bo oni to wcześniej..." beka.
  • Odpowiedz
  • 2
@d4wid: Ty sobie coś dopowiadasz, napisałem tylko to, że obecni wasi idole, szkodzili Polakom i polskim służbom. A teraz stawiacie ich na piedestał z błahych powodów.
  • Odpowiedz
Uwielbiam takich freethinkerow


@d4wid: Gościu, członkowie partii dla której tutaj nieudolnie trollujesz, w chwili rozpoczęcia ataku hybrydowego Putina i Łukaszenki w 2021 nie stanęli w obronie państwa polskiego i jego mieszkańców, lecz sprzymierzyli się nieformalnie z Rosją i Białorusią i pomagali w tym ataku. Takie są po prostu fakty i choćbyś tutaj jeszcze 5 fikołków zrobił w rytm tuskowego tanburynka, nic tej haniebnej przeszłości nie wymaże.
Zobacz sobie jak to wyglądało
  • Odpowiedz
@d4wid: Ty sobie coś dopowiadasz, napisałem tylko to, że obecni wasi idole, szkodzili Polakom i polskim służbom. A teraz stawiacie ich na piedestał z błahych powodów.


@joseone: IDOLE XD, nikt nie stawia ich na piedestał, tylko nie jestem symetrystą, żeby płakać jak ty.
Jak Polakom szkodzili?XD
  • Odpowiedz