Wpis z mikrobloga

Witam, może jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem jesienią (pod koniec października/listopad) na mecz Realu do #madryt
Można by coś wspólnie ogarnąć ^^. Ja bym leciał z #krakow
#realmadryt
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@0suchy0: @Nieugiety 24 lat kibicuję Realowi i niestety nigdy nie miałem okazji być na meczu. Teraz, gdy jestem już ułożony życiowo czas to zmienić i spełnić swoje Marzenie. Akurat fajnie bo już prawdopodobnie stadion będzie w pełni skończony.
Do wyjazdu mam chętnego jednego kumpla. Ogarnę grupę na fejsie to potem Wam wyślę linka i opiszę co i jak
  • Odpowiedz
  • 0
@0suchy0: Nie, ale nie jestem zbytnio nastawiony na wyjazd zorganizowany przez jakąś grupę, typu vino davida XD. Gdzie za 4k masz przelot bilet i hotel (nie wiadomo jaki). Do 4000 zł to można ogarnąć bez problemu 3 noce w Madrycie w lepszym hotelu, przelot z Krk (bagaż podręczny), bilet na mecz no i jakieś 1000 zł zostaje Ci do użycia w Madrycie.
  • Odpowiedz
  • 0
@0suchy0: mogę rozeznać temat. Ostatnio ogarniałem bilety na mecz z Alaves i nie było problemu 2 dni przed. Można też pomyśleć o karcie Madridistas by każdy z nas takie madridistas premium posiadał. Ofc i trzeba się nastawić, że nie będziemy siedzieć w grupie XD. A jak nie to można kupić hospitality vip bilet, ten raz w roku czy nawet w życiu można wybulić więcej eurosów na taki wyjazd :D.
No
  • Odpowiedz
@NightWing: zdaje sobie z tego sprawe, mozna na noclegu przyoszczedzic bo i tak tam sie bedzie spalo, a kupic VIP wejscie, tylko zeby to nie bylo za szyba, a na stadionie bezprosrednio. Jak znajamy mial VIP wejscia na Mallorce to wlasnie loza za szyba byla i tak dziwnie sie ogladalo, gdzie tak stadiony nie bylo slychac, chociaz pelna lodowka byla i przekaski.
  • Odpowiedz
  • 1
@0suchy0: hotel najlepiej blisko Bernabeu w Chamartin bo i tak tam będziemy najczęściej coś działać, a jak widziałem to sporo lokali jest wokół. Ogarnę za jakiś czas jakąś grupkę czy coś, to zaproszę na PW :). Temat tutaj zostawię dla innych.
  • Odpowiedz