Wpis z mikrobloga

@maniek74: ale ile juz zrealizowałeś? bo sam pisales ze juz wyprzedales część. jakbys sprzedał 9/10 pozycji po drodze, to ta liczba ze screenu +335% na 1/10 pozycji to chyba zostawiona zeby zrobic wrazenie na swiezakach, niech sie ubierają :)
xtb tak łatwo nie spadnie, przeciez jeszcze ulica musi zaczac widziec okazje do dobrania
  • Odpowiedz
@kot__morderca a jeśli kolejny rok będzie nadal tak samo dobry i wypłaca dywidendę jak za 2023, to ta inwestycja zwróci mi się praktycznie z samych dywidend, wiec kursem się zbytnio nie przejmuje, póki fundamenty spółki się nie zmieniają, aczkolwiek nie wykluczam puszczania kolejnych pakietów, jak dalej będzie tak #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@maniek74: spoko gratuluje. Ja bym nie wytrzymal takiego wzrostu a 30% wyprzedazy to wciaz mniej niz polowa sprzedana. Zapytalem z tym 1/10 bo np taki czasnawykopki widac ze trzyma caly czas wszystko, a taki widmo/stajniak co chwile wrzuca screeny z zamazana pozycja i tyko procenty pokazuje, ale prawde mowiac to jest zwykly spam bo to moze byc wszystko i nic, rownie dobrze jedna akcja dla zdobycia poklasku/follow
  • Odpowiedz
@maniek74: kiedys na takim mocnym trendzie dzialalo u mnie wyprzedawanie 1/3 pozycji jesli wydawalo mi sie ze za mocna sesja jest i to lokalna gorka, a potem odkupowanie w czerwony dzien. Az do dni kiedy bylo wszystko czerwono, i tak sie oplaciło bo celem bylo siedzenie w trendzie dluzej
  • Odpowiedz
@kot__morderca szczerze, jakby nie to, ze wypłacają fajna dywidendę, to pewnie już był sprzedał z tego dużo więcej, lub nawet całość + doszła tu tez spora wiara w spółkę, pamietam, jak jeszcze 2-3 lata temu oglądałem wywiady z Omarem i zawsze miałem takie rozkminy, ze gość ma łeb pełen pomysłów i wydawał mi się wtedy być szczerym w tym co opowiada.
  • Odpowiedz