Wpis z mikrobloga

Pytanko do doświadczonych w #kryptowaluty
Ostatnio dołączyli mnie do grupki na whatsapp gdzie piszą że za "trzymanie" usdt codziennie masz profit zapisując się do "Web3 Liquidity Pool".
Wystarczy w Trust Wallecie wejść w podany link, dołączyć (trzeba było zrobić przelew za 0,04$ w BNB) i to wszystko. Profit ma spływać codziennie jeżeli ma się ponad 1k$ usdt. Wiadomo na grupce ludzie piszą że profit spływa codziennie itp. ale mogą to być ich boty.
Pytanko czy po takim dołączeniu mogą mi wyczyścić portfel? Bo nie trzeba tej kasy nigdzie przelewać, wystarczy że masz ją w portfelu. Profit wydaje mi się dziwnie duży stąd moje wątpliwości (np. przy 10k$ dzienny profit to 400$ i im większa kasa tym większy return procentowo)
  • 17
  • Odpowiedz
@golomb13: @wincenty1 wiem że wygląda to źle ale wole zapytać bardziej doświadczonych XD nie do końca wiem jak działają portfele ale są takie aplikacje że jak się podłączę to mogą mi go wyczyścić? Można gdzieś sprawdzić czy jakaś aplikacja ma dostęp do zarządzania portfelem?
  • Odpowiedz
@golomb13: ja nie trzymam kasy na lewej grupce tylko na Trust wallecie :P
@scriptkitty Ja chcę zrozumieć jak to działa dlatego pytam bardziej doświadczonych użytkowników. Interesują mnie sposoby wyłudzenia/kradzieży a tu nie widzę żadnego interesu skoro nie muszę nigdzie przelewać kasy
  • Odpowiedz
Ostatnio dołączyli mnie do grupki na whatsapp


@UserNotFondue: scam, zgłoś i zablokuj

zapewne dołączenie wymaga podpisania smart kontraktu który co prawda wrzuci ci shitcoiny ale ich się nie będzie dało odebrać, ale za to wyczyści wszystko inne
  • Odpowiedz
@UserNotFondue: jeszcze pewnie atrakcyjna azjatka na zdjęciu? Sam się kiedyś prawie dałem nabrać, a wyszedłem na plus bo za wpłatę dostałem mały bonus i przed zamrożeniem kasy zdążyłem wypłacić. To już jest wyższy lvl scamu bo piszą na whatsappie, że pomyłka blabla i w moim przypadku temat krypto sam zacząłem, a scamer już tylko prowadził. Tego jest taki wysyp, że nawet jak ktoś został wyczyszczony i prosi o pomoc to
  • Odpowiedz
@UserNotFondue: to byl fenomen i zostałem omamiony przez jakiegoś hindusa pewnie bo nornalma gadka szmatka była. Udało mi się wypłacić tylko dlatego bo pisałem, że wpłacę na dniach więcej. Tak samo możesz dostać pseudo nft randomowo na portfel typu kupon na usdt i jak za dużo tam naklikasz i złożysz cyfrowy podpis to też wyczyszczą portfel. Trzeba pilnować dupska na każdym kroku..
  • Odpowiedz