Wpis z mikrobloga

Wczoraj mialem przyjemność toczyć dyskusję z użytkownikami tego bozego portalu o Magdalenie Filiks. Moim zdaniem ta Pani nie nadaje się do bycia posłem i zasiadania w komisji. Co usłyszalem od innych Mirków, którzy probowali ją bronic? "aleeee pissss" "zobacz na pisss" "ale piss" "matecka onuca" "pis pis pis". Smialiscie się z PiS, że używali retoryki "a za peło", a teraz jestescie tacy sami xD.
#sejm
  • 33
  • Odpowiedz
Dobrze, że jedzie po pisuarach ale nie nadaje się do komisji śledczej, ja bym chyba eksplodował gdybym musiał wysłuchiwać tych debilnych komentarzy pod nosem i patrzeć na te emocjonalne gesty, miny i przewracanie oczami.


@bylem_simpem: no ale to wynika z komentarzy świadków, jak Kaczyński jej mówi, że Filiks zabierz się za ruchanie a nie za politykę to ma odpowiedzieć "dziękuję za radę, przechodzimy do następnego pytania"? Pisowcom na tej komisji nadal
  • Odpowiedz
Co do filiks to zrozumiałe, że jest taka agresywna bo syna przez nich straciła i zgaduje że teraz próbuje się zrewanżować tyrając tak agresywnie ich wszystkich.


@dawidczeta: po pierwsze, stracila syna glownie przez siebie. jest patuska, ktora nigdy nie powinna zostac matka. po drugie, wobec tego, ze szuka zemsty, nigdy nie powinna zasiadac w tej komisji
  • Odpowiedz
jak Kaczyński jej mówi, że Filiks zabierz się za ruchanie a nie za politykę to ma odpowiedzieć "dziękuję za radę, przechodzimy do następnego pytania"?


@rimyi: powinna zignorowac tego typu uwagi i przejsc do nastepnego pytania, jesli chcialby zachowac sie profesjonalnie, a ona nie jest profesjonalistka tylko rozemocjonowana patusiara z przepitym glosem.
  • Odpowiedz
@pure_function: dla mnie te komisje, a zwłaszcza dzisiaj z obajtkiem pokazują jak są dziurawe i leniwe. Może pierwsze komisje były okej jak oglądałem, ale im głębiej w temat wchodzą i coraz wyższą osobistość zapraszają to tym bardziej się pogrążają.
  • Odpowiedz
niewiele warta ta treść, twoja opinia to nie argument


@JoeGlodomor:

To nie jest opinia, tylko fakt. Baba jest napastliwa, puszczają jej nerwy i obraża świadków zamiast zadawać merytoryczne pytania. Tylko jej zdarza się to praktycznie na każdym przesłuchaniu ¯\(ツ)/¯

A potem wykopki robią z tego wycinki i walą do tego konia... ZOBACZ JAK ZAORAŁA KACZORA.

Problem w tym, że w oczach normalnego człowieka, zaorała... ale samą siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@d4wid: xDDDDDDDD. No to nieźle xD. Ale przecież wy z Mateckim jak do niedawna przeciętny wykopek z tagu ukraina z ruskimi onucami.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale przecież wy z Mateckim jak do niedawna przeciętny wykopek z tagu ukraina z ruskimi onucami.


@Dawul: napisz to po polsku, bo ciężko ten bełkot zrozumieć.
  • Odpowiedz