Wpis z mikrobloga

Wczoraj mialem przyjemność toczyć dyskusję z użytkownikami tego bozego portalu o Magdalenie Filiks. Moim zdaniem ta Pani nie nadaje się do bycia posłem i zasiadania w komisji. Co usłyszalem od innych Mirków, którzy probowali ją bronic? "aleeee pissss" "zobacz na pisss" "ale piss" "matecka onuca" "pis pis pis". Smialiscie się z PiS, że używali retoryki "a za peło", a teraz jestescie tacy sami xD.
#sejm
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@JoeGlodomor: to ciekawe, bo oprocz "xD" widze tam troche tresci. Zreszta trudno nie uzywac tej emotki, gdy chce sie dyskutowac o tym czy ktos nadaje się do bycia poslem czy nie, a ta druga strona odpowiada Ci "ale pis".
  • Odpowiedz
@Dawul: nie napisałem, że użyłeś samych "xD", tylko że był to twój główny argument. A pozostała treść jest tyle samo warta co te "xD". Twoje opinie to nie są argumenty w dyskusji. Wymagasz merytoryczności od innych, a sam nie umiesz uzasadnić swojego zdania i nawet tego nie zauważasz.
  • Odpowiedz
  • 1
@JoeGlodomor:

nie napisałem, że użyłeś samych "xD", tylko że był to twój główny argument.


To ciekawe, bo myslalem, ze moim glownym argumentem bylo to, że nie umie zadawac pytan majacych na celu wyjasnic sprawe, tylko chce narzucic narracje i myli ustawy z rozporządzeniami unijnymi.

Co do reszty dyskusji, jak mam sie odnosic do argumentow i dyskutowac, jak 95% uzytkownikow pod tamtym postem pisalo o PiS, a nie o tym ze Filiksowa
  • Odpowiedz
moim glownym argumentem bylo to, że nie umie zadawac pytan majacych na celu wyjasnic sprawe, tylko chce narzucic narracje


@Dawul: dalej nie rozumiesz, to jest twoja opinia, a nie argument

myli ustawy z rozporządzeniami unijnymi.


to jest jedyny argument, którego użyłeś, ale niepoparty przykładem
  • Odpowiedz
  • 0
@JoeGlodomor:

dalej nie rozumiesz, to jest twoja opinia, a nie argument


No, bo argument moze byc faktem lub opinią

argument

1. «fakt lub twierdzenie przytaczane dla uzasadnienia lub obalenia jakichś tez lub decyzji»

Niemniej jednak uzywalem tez argumentu bedacego faktem, ze myli ona ustawe z rozporządzeniem.

to jest jedyny argument, którego użyłeś, ale niepoparty przykładem


"Pytanie" do bylego prezesa uodo na komisji.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem ta Pani nie nadaje się do bycia posłem i zasiadania w komisji.


@Dawul: Dobrze, że jedzie po pisuarach ale nie nadaje się do komisji śledczej, ja bym chyba eksplodował gdybym musiał wysłuchiwać tych debilnych komentarzy pod nosem i patrzeć na te emocjonalne gesty, miny i przewracanie oczami.
  • Odpowiedz