Wpis z mikrobloga

Lubię kończyć pracę w środku nocy. W ogóle lubię pracować i funkcjonować w nocy. Te letnie z jednej strony są fajne bo ciepło fajne powietrze ptaszki śpiewają, ale jednak za szybko się jasno robi i nie ma tej przyjemności siedzenia co zimą
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tyczmistrz Były w tym celu przeprowadzane badania na członach plemion żyjących poza cywilizacją. Zero telefonów i komputerów. Wiesz co się okazało? Tzw nocne marki żyły również w takich miejscach. W znacznej mniejszości ale jednak były. Ewolucja takie geny wypromowała nie bez powodu.
  • Odpowiedz
@ChlopekRoztropek_Klopek: geny sreny, kwestia przyzwyczajenia. Najzdrowiej i najlepiej czlowiek funkcjonuje w zgodzie z rytmem dobowym, co nie oznacza, ze nie moze miec w to #!$%@? i isc spac jak jest zmeczony.
Daj jakis papier na poparcie takiej wyssanej z dupy tezy, bo w ‘jakies tam badania’ nie chce mi się wierzyc
  • Odpowiedz
@MikeLitoris: Wygogluj sobie leniu chronotyp zamiast pisać wysrywy

@Tyczmistrz: Tak, w genach. Każdy z nas ma zakodowany inny cykl dobowy, tylko takie głąby jak ty uważają że wasz jest lepszy i reszta ma się pod niego dostosowywać xd
  • Odpowiedz
@willard: ok, wygooglowane, przypominam ze na stwiajacym teze lezy ciezar dowodu, ale #!$%@?, ja tu wysrywy pisze xD
Wracajac chronotyp odnosi się do fenotypu wiec #!$%@? warte wasze wysrywy po raz kolejny. 2/10 bo szukalem informacji
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: @primum-non-nocere @Tyczmistrz dokładnie, to nie geny tylko bycie niezdyscyplinowanym gówniarzem xD. Jak mieliście 10 lat to też w nocy nie mogliście spać?

Genetyka... XD.
Później się będziecie dziwić skąd ta depresja i brak chęci do życia, dlaczego mam tak mało siły, i dlaczego ci głupi ludzie w pracy wymyślają, że jestem zamuleńcem xd.

Żeby nie było, sam też przez to przechodziłem.
  • Odpowiedz