Wpis z mikrobloga

Cześć Internetowi Ludzie, cześć Mirki i Mirabelki, głównie z #krakow, ale zdarzyło się poznać i kogoś ze Szczecina lub Rzeszowa. Kilka dni temu napisałem post na Mirko że otwieram swój pierwszy bar, i do tej pory nie mogę uwierzyć w to ile osób przyszło sprawdzić, co jakiś gość z internetu wymyślił. W ciągu ostatnich kilku dni odwiedziło mnie wiele osób, którzy myślę że byli zadowoleni, bo opinie zostawiają bardzo pochlebne.
Jeszcze dużo pracy zostało żeby pokazać finalny efekt, i mimo że ciągle na minusie, to w piątek prawie się poryczalem, gdy widziałem jak dobrze ludzie się u mnie bawią. To bardzo buduje, mimo kolejnego dnia po 5h snu, a resztę praca, to zasypiam już nie mogąc są doczekać kolejnego dnia, by doskonalić mój produkt, bo to jest ciągle biznes z którego chciałbym kiedyś żyć, cieszy mnie to że trafiłem na taką grupę ludzi która wie, że nie ma nic za darmo. P--o w żabce jest tańsze, ale nie o to tu chodzi. Fajnie, że doceniacie naszą wspólną pracę, moją, Kamila menago i moich słodkich barmanek. Już za kilka dni, jeśli się wyrobimy, oficjalne otwarcie plus ogródek letni. Zapraszam po wielokroć! A na koniec mój ulubiony hejt komentarz z poprzedniego wpisu, chyba go sobie oprawie.
maliczek - Cześć Internetowi Ludzie, cześć Mirki i Mirabelki, głównie z #krakow, ale ...

źródło: temp_file8768658136139234706

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach