Wpis z mikrobloga

Gdzie się teraz znajduje wingmana do podrywu w stylu #pua? Wróciłem do Polski po dłuuuugiej emigracji. Podrywam tu sobie dupeczki i fajnie by było znaleźć jakichś kumpli z podobnym podejściem do życia. Kiedyś były jakieś fora, grupy na facebooku, a teraz wszystko zdechło. Nawet nie potrzebuję nikogo do pomocy, tylko właśnie do towarzystwa, wymiany doświadczeń itp.

#pua #podrywajzwykopem #wygryw #redpill
  • 7
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Z mojego doświadczenia większość środowiska PUA to sfrustrowane chłopaczki szukające błyskawicznych trików na kobiety, kasę i ogólnie sukces. A większość trenerów to do tego jeszcze socjopatyczni kłamcy.

Ale jednak można wśród nich znaleźć takich, którzy po długiej, sumiennej pracy nad sobą wyszli z przegrywu. Sam jestem jednym z nich i szukam bratnich dusz.
  • Odpowiedz
@MistrzCiezkiejRiposty: aha, to jest jeszcze lepiej niż myślałem. Mogą sobie być socjopatami etc. sprawdziłem metody Frywolnego (podobno ma złą opinię) - wszystko w 100% się zgadza. No dobra, może przesadzam, no ale 80-90% skuteczności. Jak nie wyrwałem laski do łóżka, będąc z nią na randce, to tylko i wyłącznie z własnej winy.
  • Odpowiedz