Wpis z mikrobloga

najgorsze w byciu przegryw najbardziej boli że #!$%@? kogokolwiek obchodzisz, przy najgorszym wypadku to się potwierdza. w sumie siedziałem 7 msc w domu i wpadło 3 razy zacnych ziomków z wypoku, raz do szpitala i 2 razy do domu. kumpel z którym znamy się od 1 podstawówki wpadł 2 razy, rodzona siostra i kumpel od przedszkola teoretcznie najlepszy kumpel oboje nie znaleźli ani pieprzonej godziny już nie mówię żeby wpadli ale zadzwonili czy napisali na fb, przecież jest internet... tak ciężko do kogoś napisać?! no i wpadł raz na chwilę ziomek z roboty.
żadnemu mirkowi z tagu przegryw nie polecam wypadku, samotność całkiem #!$%@? psychike
#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc
  • 17
  • Odpowiedz
tak ciężko do kogoś napisać?! no i wpadł raz na chwilę ziomek z roboty.


@mati1990: Tak jak ci tu wyżej napisali, czy ty się z nimi też kontaktowałeś? Utrzymałeś ze swojej strony relację?

Ja z wiekiem widzę że relacje i kontakty społeczne muszą działać w obie strony i to niezależnie czy chodzi o drugą połówkę, kolegów czy nawet rodzinę.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasiknocheinmal @Hmrogrz odwiedzam jak jeździłem szosą, mieszka ponad 100 to pociągami dobre pół dnia. Tak jestem bierny w rzyciu i to przeszkadza ale nie umiem zmienić. Tkwię w #!$%@? robocie, weekendy latami marnowałem gnijąc przed kompem i jedyną rzeczą która to przerwała była szosa. Tak to powodowało że chce wyjść z domu
  • Odpowiedz
  • 0
@Hmrogrz @kasiknocheinmal @teryuu @sylwke3100 tak w sumie o czym tu gadać? Cześć, niesamowicie #!$%@?łem przed kompem weekend albo plany na piątek? Tak dotrwać do 22 i iść spać. Jedyne o czym umiem gadać to o sprzęcie pc i nawet nie o gierkach i jak jeździłem to gdzie byłem i ile km zrobiłem bo co zobaczyłem to niewiele. I tak potencjalna rada tutaj idź na terapię albo coś zmień
  • Odpowiedz