Wpis z mikrobloga

#warszawa
Ale ZTM zrobił mieszkańców w huYa. W abonamencie mieszkańca ( 150 metrów od miejsca zamieszkania , koszt 30zl rok) nie ma już wolnych miejsc (bo aut więcej niż ludzi w bloku).... ZTM wydał oświadczenie "Abonament mieszkańca nie jest gwarancją miejsca parkingowego - powiedział rzecznik ZDM Jakub Dybalski."
Recepta? Zdaniem miasta należy zmienić abonament rejonowy na obszarowy. Sęk w tym, że wiąże się to z dużo wyższymi opłatami, bo rozszerzona wersja abonamentu kosztuje już 600 zł rocznie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Aha. Ponoć w przyszłym roku będzie podwyżka.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a obszarowy. Sęk w tym, że wiąże się to z dużo wyższymi opłatami, bo rozszerzona wersja abonamentu kosztuje już 600 zł rocznie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Aha. Ponoć w przyszłym roku będzie pod


@Poldek0000: ale za to wszyscy uśmiechnięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poldek0000:
Warszawa ma dwa miliony mieszkańców. Ci mieszkańcy chcą mieć chodniki, ścieżki rowerowe, trawniki do wyprowadzania psów, place na imprezy i koncerty, boiska dla dzieci, tereny zielone, parki, lasy. Mamy ograniczoną przestrzeń wspólną, która w tej ciasnocie musi być racjonalnie udostępniana tak żeby jak najwięcej osób mogło z niej korzystać.

Typo dostaje propozycje, żeby za śmieszne 600zł rocznie z-----ć 10 metrów kwadratowych tej przestrzeni (przy ulicy albo przy bloku) na
  • Odpowiedz
u mnie na Bielanach też pełno zwolenników SPP...

@Poldek0000: mądrzy ludzie. na Ochocie dopiero od czasu wprowadzenia SPPN da się normalnie zaparkować. najlepsze co spotkało moją dzielnicę od nie wiem kiedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poldek0000: Proszę mi pokazać prawo człowieka do miejsca parkingowego. 30zł rocznie to grosze. 600zł na cały rejon to też tanio patrząc ile kosztuje utrzymanie/czynsz miejsca które się kupiło. Chcesz mieć miejsce przypisane to sobie kup, a nie wymagasz od miasta, żeby za 30zł dało wielkiemu panu gwarancję miejsca.
  • Odpowiedz