Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Nawiązując do ostatnich dwóch postów, które zostały wrzucone tutaj na temat Bartka, chciałam napisać, że ten człowiek jest socjopata i powinien udać się na głębokie leczenie. Takiego z.j.eba dawno powinni usunąć z życia publicznego. Zresztą, Luiza ładnie go ostatnio podsumowała w jednym z wywiadów.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: oboje wiedzą, że albo będą kontynuowali ten patologiczny cyrk, albo ludzie o nich zaraz zapomną. Mają jeszcze chwilę zanim nadciągną gwiazdy kolejnego sezonu, wiec całkiem możliwe, że każde z nich jeszcze się wypowie, za każdym razem oczywiście dodając, że komentują ostatni raz.

A co do darmówki w warszawskim hotelu to wiesc niesie, ze Bartek dostał po prostu dużą zniżkę na hasło "kaftan".
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq Między nimi był zgrzyt ponoć po materiale z „wykrywaczem kłamstw”. Któryś z uczestników to powiedział.

Co ciekawe, Bartek miał nie wspominać o Adzie. Szybko poszło. Polecam komentarze pod tym postem. No niefajny człowiek.
  • Odpowiedz
Takiego z.j.eba dawno powinni usunąć z życia publicznego.


@Hogataa26: Jestem stałym krytykiem Bartolomeo tutaj, nawet to, że dostarczył mi mnóstwa materiału do popularnych memów nie zmienia mojej opinii o nim.
Ale to, co piszesz, wprost świadczy o tym, że życzyłabyś sobie, aby on był aresztowany, bo to znaczy usunięcie z życia publicznego.
Jeśli każda osoba toksyczna miałaby być posadzona w więzieniu, to musiałaby być aresztowane pewnie z jedna dziesiąta społeczeństwa, kilka milionów ludzi.
No jednak nie, to
  • Odpowiedz