Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Grze_siek: Chciałbym zacząć od tego, przed spotkaniem już na normalny seks. Stresować się czymkolwiek, czy będzie to tak, że wejdę i po 15 minutach zadam sobie pytanie czym ja się stresowałem?
  • Odpowiedz
@ElPrimo Jak chcesz orgazmu to idź do prawdziwej dziwki. Bez sensu płacić za kiepski masaż robiony na odwal zamiast pójść na zwykły profesjonalny za 150-180 zł i zwalić sobie samemu potem za darmo. Tak jak lubisz.
  • Odpowiedz
@ElPrimo Masz 18 lat. Nie możesz sobie znaleźć jakiejś dupodajki alternatywki ma setkach imprez, do których masz dostęp? Woodstock się zbliża ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja bym sobie zwalił jednak i poszedł na normalny masaż dla testu, a potem ewentualnie na nuru jak już chcesz koniecznie tego erorytycznego kontekstu bez chodzenia na dziwki.
  • Odpowiedz
@ElPrimo: z tipów to na pewno trzeba się ogolić ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to wygląda, naga laska ociera się o ciebie trochę na leżąco, trochę na siedząco, łącząc to z masażem.. możesz ją pomacać (większość "masażystek" określa czy można wszędzie czy nie), niektóre mają jeszcze w ofercie wspólny prysznic po masażu. I tak mija godzina.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: #!$%@? ten masaż, idę na zwykły. Istnieją jakieś tabsy które sprawiają że człowiek znacznie później dochodzi? Bo naprawdę nie wiem jak to będzie jak ostatni spust miałem ponad rok temu
  • Odpowiedz
@ElPrimo Ale po co ty się katujesz tym nofapem? Masturbacja to normalna rzecz dla młodego mężczyzny. Wstrzymywanie się jest bez sensu.
Zwal sobie parę razy przed masażem wypij JEDNO małe piwo i będziesz się mógł w pełni zrelaksować bez obawy o nagły strzał.
Polecam masaż tajski to cię nieco babeczka powygina, stanie ci na plecach i "złamie" kark ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@ElPrimo: @Tytanowy_Lucjan mało tego - tu na wykopie kilka miesiecy temu było, ze orgazm zmniejsza ryzyko raka prostaty - czy jakoś tak ;]

Iść i się nie stresować, późneij będzie tylko lepiej.
Ja to bym raczej szedł na full opcję, a taki masaż nuru jako ciekawostkę potraktować jak nabierzesz trochę expa.
  • Odpowiedz
@ElPrimo tak. Antydepresanty
Tu nie chodzi o czucie fizyczne. Mi żaden kondom czy pianka nie pomogła. Wszystko siedzi w głowie.
Nie bój się. To jej problem. Bądź dumny ze swoich 15 sekund. Pomyśl ile razy możesz dojść!
  • Odpowiedz