Wpis z mikrobloga

@Ca_millo: od razu powiem ci, żebyś zaczął liczyć kalorie z jakąś apką, ja używam myfitnesspal, i w ciągu kilku tygodni zrzuciłem 4 kg. Bez wyrzeczeń.
  • Odpowiedz
@Ca_millo mam 108 kg i ile bym nie biegał, jeździł na rowerze i ćwiczył to lipa. Wiem liczenie kalorii ale jak za bardzo obetne np do 2k na dzień czy mniej, to 120kg na klatę mnie zaczyna łamać a hantle 50 wydają się ważyć 70, jakiś problem jest ale tarczyca wyszła mi dobrze, w każdy dzien min 10k kroków, co drugi dzien fbw 7 ćwiczeń 35 serii, wyczołguje się z siłowni, min
  • Odpowiedz
@Ca_millo też mam 185 cm i ważyłem 112 kg. Odstawiłem słodkie napoje, czipsy i wszystkie słodycze. Przestałem jeść w maku i waga spadła do 100 kg. Przy naszym wzroście normalna waga to do 85 kg.
  • Odpowiedz
@dziobnij2 ważyłem 10 lat temu 83 kg przy 10% tłuszczu, żyła, bolały mnie już wszystkie stawy i ścięgna, więc raczej 85 kg to mało. Jadłem po 1500 kcal, aż do wagi docelowej czyli 83 kg. Codziennie biegałem 10km i byłem na treningu siłowym. Potrzebuje wagę 90kg ale jak to zrobić, słodkich napojów nie pijam, chipsów nie jem, alkohol okazjonalnie, herbaty i kawy nie słodzę.
  • Odpowiedz
@Ca_millo: jak chipsy były tanie czyli 15zł/kg to zjadałem 300-450g chipsów dziennie przez około 10lat. W szczycie neet ważyłem nawet 150kg więc spadek do 120 czułem się "chudy" , bo od tej wagi już nie chciało lecieć w dół i tak zostało. Od dwóch lat piję 1L sody dziennie i chyba od tego #!$%@? mi się zęby .
  • Odpowiedz