Wpis z mikrobloga

#b2b #programista15k #programista25k #jdg
Jak u Was w firmach rozliczają wolne dni - państwowe? wpisujecie tyle godzin ile faktycznie było pracowane?
Jaki jest standard w branży?
O 26 dni "urlopu" to przemnażam stawkę ~11%, a o wolne państwowe właśnie nie wiem.
Pytacie każdorazowo podczas rekrutacji, w jaki sposób naliczają? Najgorzej jak jest do wpisania tylko kwota w formularz
  • 3
  • Odpowiedz
Jak u Was w firmach rozliczają wolne dni - państwowe? wpisujecie tyle godzin ile faktycznie było pracowane?

Jaki jest standard w branży?

O 26 dni "urlopu" to przemnażam stawkę ~11%, a o wolne państwowe właśnie nie wiem.

Pytacie każdorazowo podczas rekrutacji, w jaki sposób naliczają? Najgorzej jak jest do wpisania tylko kwota w formularz


@czeresniowabron: to zależy czy jest stawka godzinowa czy miesięczna. Jak godzinowa to nie fakturujesz tego czasu. Jak
  • Odpowiedz
jak stawka miesięczna to i tak potrafią nie liczyć "urlopu" cnie? I trzeba dopytać za każdym razem?


@czeresniowabron: to zależy :) może być tak, że masz stała stawkę niezależnie od urlopu i wtedy dni bez świadczenia usług nie obniżają stawki, a może być tak, że masz stawkę miesięczną w wpisaną minimalną ilością godzin i jak jest ich mniej to masz wypłacane wg proporcji. to wszystko zależy od umowy. Miałem i tak
  • Odpowiedz