Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kishibashi miło mi poznać ten sławny autorytet posiadający monopol na wydawanie ocen co ma sens, a co nie ( ͡º ͜ʖ͡º) czym sobie zasłużyliśmy na ten zaszczyt xD
  • Odpowiedz
@Shyvana: Ty, faktycznie, są tak podobne że nawet nie chciało mi się sprawdzać fotek z Mauritiusu. Znacznie lepiej, fajne miejsce.

@Wloczykij2 i co, chyba słabo wyszło to Bali? Bardzo często spotykam się z wyobrażeniami ludzi, że Bali to rajskie, pocztówkowe plaże, a później rozczarowanko, bo Bali ma inne atuty.
  • Odpowiedz
@Shyvana: no bo leciciec na Bora Bora jest bez sensu. Ludzie napatrza się w TV ze amerykznie tam lecą, bo blisko i też chcą. Z perspektywy Polaka to daleko (męcząca podróż) i nic szczególnego na miejscu. Mauritius znacznie bardziej racjonalny. Bora Bora dla kolekcjonerów.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: 5 gwiazdek w zasadzie nic nie znaczy w tym kontekście, bo to nie jest gwarancja jakości tylko wyposażenia.

Ale nie o tym - najlepiej posprzątana plaża nic nie zrobi z kolorem i przejrzystością wody i do tego się odnosiłem. Z jakiegoś powodu ludzie wyobrażają sobie, że na Bali są najpiękniejsze plaże, a są po prostu przeciętne, w Tajlandii czy Zanzibarze plaże są znacznie lepsze, z typowo białym piaskiem i
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: no bez wątpienia, Bali mi się kojarzy przede wszystkim z polami ryżowymi i herbacianymi, dżunglą, tylko właśnie chodzi o to żeby wiedzieć czego oczekiwać. Sporo osób ma błędne wyobrażenie o specyfice Bali i to jest dla mnie fenomen, bo bardzo często wracają z kwaśną miną. W zasadzie podobnie jest z Tajlandią - w Internecie widzą Maya Bay, a wycieczkę kupują do Pattaya i też im się nie podoba, bo
  • Odpowiedz
@kishibashi mi właśnie na plaży to akurat najmniej, chociaż żonka chciała, żeby też była. Właśnie tam@jest mega duzo@innych atrakcji w porównaniu do zanzi. Dla mnie rozczarowaniem to byłyby np. taka Dominikana itp
  • Odpowiedz