Wpis z mikrobloga

Za około miesiąc zaczynam terapie i już mi się rzygać chce jak o tym myślę.
Kolejny szarlatan próbujący mi wmówić, że mam konsumować, cieszyć się małymi rzeczami, mieć nic i być zadowolona, zostawić przeszłość za mną etc
Nudy nudy nudy...

I jeszcze zostawiać tam majątek. Oczywiście będę słyszeć też pewnie masę wymówek czemu dalej nie chce mi się żyć np. że za krótko chodzę, albo że za mało się otwieram albo inne gówno byleby sobie nie odcinać źródelka dochodu

Place tak wysokie składki i powinnam mieć za darmo te szamańskie wywody bo należy mi się to jak psu buda co najmniej

#depresja #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
  • 3
@ZenujacaDoomerka no to w takim razie: o #!$%@? ci chodzi? Po jaki #!$%@? chcesz iść na tą terapię skoro już na wstępie nie masz ochoty na zmianę?

Po co zawracać komukolwiek dupę skoro chcesz widocznie siedzieć w tej #!$%@? w której się znalazłaś? Na #!$%@? nam twoje żale? Po co się w ogóle odzywasz skoro nie chcesz nic zmienić?

Po to to jest. Żeby doprowadzić do zmiany. Na lepsze. Ale musisz
  • Odpowiedz
@t2000: kekw xd chcieć to se moge ale mam już tyle leczenia i pobytów w szpitalu za sobą że dla mnie to rozrywka dla norników. Robię to tylko po to by móc się ubiegać o wspomagane samobójstwo jak ta laska co ostatnio o niej głośno było
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka przecież nikt Ci na to nie pozwoli w tym kraju.

Jak ci się nie chce niczego zmieniać to przynajmniej nie zawracaj dupy ludziom którzy mogą pomóc innym potrzebującym.

Z tego co piszesz to wynika że jesteś raczej znudzoną guwniarą z #!$%@? zegarem biologicznym a nie osoba której faktycznie trzeba pomóc. Weź się #!$%@? wyśpij, zjedz coś zdrowego, rusz dupe po za dom i ci przejdzie
  • Odpowiedz
@t2000: ( ͡ ͜ʖ ͡) no to widać #!$%@? ci poszły osądy pozdrawiam, przetrzyj szklana kulę. Poza tym ubiegać się można o to w innym kraju tylko trzeba mieć wystarczająco kwitów lekarskich że jest się przypadkiem nie do wyleczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka kabelek lepszy, ma działanie terapeutyczne, pobudza obszary mózgu odpowiedzialne za silne emocje ( ͡º ͜ʖ͡º)

A z komorą gazową jest trochę tak jakbyś chciała leczyć złamaną rękę amputacją. No i źle się kojarzy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz