Wpis z mikrobloga

@DrCieplak: ja nie mam z tym problemu. Nie oczekuje żadnych zmian ani żadnych nie popieram.
Dajcie ludziom jeździć a nie ciągle coś wymyślają.
  • Odpowiedz
W ten sposób raz na zawsze skończy się mruganie długimi i siadanie na zderzaku.


@DrCieplak: ...no chyba niebardzo wiesz jak działa średnia.
Są gotowe rozwiązania do takich kontroli (patrz np. Niemcy, Austria), ale w p0lsce jak w chlewie, prawo wprowadzone i fajrant, policjant może przecież na oko cośtam skontrolować przypadkiem, elo.
  • Odpowiedz
@aczutuse

większym problemem są Janusze jeżdżące środkowym pasem jak prawy wolny


Nie, największym zagrożeniem czyli problemem są bezmózgi grubo przekraczający prędkość bez względu na warunki na drodze, na ruch i jego natężenie i zmuszające prawidłowo jadących do ustępowania im z drogi, To oni stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Jak źle trzeba jeździć, żeby Ci mrugali na tyle, żeby o to płakać w internecie? Jeżdżąc sporo, może raz w roku ktoś mi mrugnie, ale bardziej na zasadzie luźnego info, że on chce jechać szybciej niż ja i se zjeżdżam w pierwszym możliwym miejscu i się rozjeżdżamy każdy swoim tempem zapominając, że w ogóle ta sytuacja miała miejsca. No ale jak co chwilę wyjeżdżasz komuś przed maskę albo jeździsz 110
  • Odpowiedz
  • 0
@CREATE_USER: Ja nie pisze o sobie. Jade sobie 120-130 prawym na tempomacie a na lewy wjeżdżam tylko gdy jest pusty bo nie chce mi się użerać z debilami. Ale nieraz widzę co się odwala na lewym pasie. Gość wyprzedza 3 tiry i jedzie ponad przepisową prędkość a idiota z tyłu prujący 200kph podjeżdża mu pod zderzak.
  • Odpowiedz
@CREATE_USER:

Sieroty na środkowym pasie na pewno nie wpływają pozytywnie na bezpieczeństwo.


Sieroty na środkowym pasie są wkurzające. Ale pomiędzy byciem wkurzającym a byciem niebezpiecznym jest kolosalna.

Rozumiem, że wam, typom bez wyobraźni jest trudno pojąć różnice i niektóre zasady, dlatego niektóre rozwiązania wprowadza się siłą i wbrew takim jak wy. Bo edukacja w waszym przypadku to próżny trud.
  • Odpowiedz
Fotoradary co 100m nawet tych bandytów drogowych by nie powstrzymały.
Co jest dziwne, bo jak tylko przekroczą granicę z niemcami, to nagle 50 to 50.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: przecież jazda środkowym pasem, gdy prawy jest wolny albo jak jadą na prawym szybciej to w #!$%@? stwarzanie niebezpiecznych sytuacji. Jak chcesz wyprzedzić kogoś na prawym pasie, to musisz 2 pasy na raz zmieniać, bo debile nie potrafią zjechać na prawy.
  • Odpowiedz
@CREATE_USER
I zmiana pasów nie jest niebezpieczna. Ile było wypadków z tym związanych?

Natomiast #!$%@? połączone z agresywną jazdą i siadaniem na zderzaku to główna przyczyną wypadków na drogach szybkiego ruchu, która zabija co roku mnóstwo ludzi,

Serio,.można być tak ograniczonym żeby nie widzieć różnicy?
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: to mówisz że zmiana pasa jest niebezpieczna? Dlatego jadąc środkowym pasem jak debil, zmuszasz innych żeby 2 razy więcej pasów musieli na raz zmieniać? Co ty masz za pokręcona logikę xD A wiesz dzbanie skąd się bierze agresywna jazda? Z #!$%@? na takie miernoty jak ty. Kiedy mógłbyś lewym pasem jechać sobie 140 ale musisz co chwilę hamować, bo jakiś #!$%@? kretyn jedzie środkowym i Ci co chcą kogoś na
  • Odpowiedz