Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: ja rozumiem co masz do przekazania, ale korek powinno się odkręcać i tyle, a nie ukręcać i rwać pod odpowiednim kątem, albo robić jakieś japońskie jutsu palcami i trzymać korek w trakcie picia.
  • Odpowiedz
@0_I_0: No mnie jest właśnie wygodniej, niż bez tego ustrojstwa. Nie muszę nigdzie odkładać zakrętki, trzymać jej w jednej łapie z butelką w dziwny sposób. Kilka razy zdarzyło mi się, że potem mi ta zakrętka gdzieś upadła. A teraz jedną łapą odkręcam, piję i zakręcam. Jeszcze nigdy nie miałem problemów ją zakręcić, a jeżdżę sporo i częściej kupuje przez to np. zwykłą wodę, zamiast jakichś butelek z "niekapkami". Bo wcześniej to
  • Odpowiedz
Najgorsze jest na jogurtach pitnych, pijesz, a jogurt, który zalega na korku kapie. Trzeba nakrętkę przed piciem wytrzeć, albo wylizać (albo urwać ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@HlHl Nie. Powstały po to żeby niektórym ułatwić życie (o czym piszą ludzie powyzej). Jednocześnie są one zrobione tak, by tym którym one przeszkadzają (jak ja), ich usunięcie nie generowało zadnych problemów.

Oczywiście jest jeszcze trzecia kategoria ludzi - takich którzy zaleją sobie stół i kuchnie, bo oderwanie tej nakrętki ich przerasta albo jest działaniem na które im ich poczucie godności nie pozwala.
  • Odpowiedz