Wpis z mikrobloga

@KaloryfeR: (#) jakość niektórych aplikacji mnie po prostu powala... również wydajność telefonu trochę mnie drażni.

@VooleTz: (#) korzystam z klawiatury telefonu do obsługi kompa, wyswietlam filmy/zdjecia na TV przez wifi, korzystam z nawigacji, standard czyli poczta, youtube, wypok. Jestem też uzależniony od swype/swiftkey co może być problemem na innych urządeniach.
  • Odpowiedz
@maluuutki: Małe dziecko poszło ze swoim dziadkiem do salonu z telefonami. Młody od razu zauważył, że są dwie osobne ogromne półki z telefonami. Wskazał palcem na te po prawej i zapytał.

-Dziadku, a co to za telefony na półce po prawej?

-To Windowsphone. weź wybierz sobie jeden, poużywaj chwilę, a staniesz się mądrzejszy.

Tak też się stało. Mały Adam wybrał Lumie 820. Uruchomił aż dwie dostępne aplikacje. Po chwili pozmieniał rozmiar
  • Odpowiedz
@maluuutki: wp to takie cos pomiędzy androidem i iosem - mniej otwarty niż android ale duzo bardziej funkcjonalny niż ios ale za razem duzo szybszy i stabilniejszy od androida a od iosa ladniejszy i rownie szybki i intuicyjny oraz bardziej od niego otwarty.
  • Odpowiedz
@KaloryfeR: Weźcie już skończcie z tym gloryfikowaniem WP. Jak macie kompleksy to nie wyżywajcie ich w internecie. Jak czytam, że WP jest "bardziej otwarty" i ładniejszy od IOS to aż mi się rzygać chce jak można być tak nieobiektywnym. Każdy kto chociaż w 10% zna się na telefonach powie, że IOS to najlepszy system ze wszystkich.
  • Odpowiedz
@VooleTz: (#) do momentu aż mi się zniszczy ;) nie wiem, rok, 2 może 3? dbam o telefony i nie zmieniam dopóki coś się nie posypie do takiego momentu aż nie bedzie się dało naprawić. Mam jeszcze x8 sprzed 4/5 lat w ktorej juz 2razy wymienialem ekran, 3 razy dotyk i 2 razy płyte główną i dalej z niej czasami korzystam.
  • Odpowiedz