Wpis z mikrobloga

@Pismak: bo jest bardziej otwarty. Poza niewidoczną spod ikonek tapetą nic tam nie zmienisz a i wybór modeli to beka. Jak by jeszcze lupę dawali do tego mink ekranu to może bym kupił bo śmiga fajnie
  • Odpowiedz
@Pismak: dla mnie 4,5-5 to ideał dla kogoś troche mniej dla innego trochę wiecej. Dobiera model w zależności od tego jaki ekran mu pasuje. A ty nie masz wyboru wiec starasz sobie wmówić ze wiecej jak 4" nie trzeba.
  • Odpowiedz
@maluuutki: jeżeli dbasz o telefon, np jak ja - noszę go w silikonowym "pokrowcu" który mi chroni tył i nie trzymasz go w kieszeniach razem z kluczami czy czymś to będziesz się nim długo cieszył. oczywiście zdarzy mi się go wrzucić byle gdzie (damska torebka) ale telefon mam rok i jest w bombowym stanie. spadł mi kilka razy a nie stało się zupełnie nic. to nie gówno samsung które po
  • Odpowiedz
@potocko: (#) akurat mam samsunga, nosze go w pokrowcu, mam folie na ekranie i upadł mi juz pare razy w tym przedwczoraj akurat w momencie kiedy zdjąłem ten silikonowy pokrowiec no i nic się nie stało. pare rys na obudowie, wypadła mi bateria, ale większych uszkodzeń nie ma.

Nawet jakby mi się rozwalił na milion kawłków to nie byłoby mi go szkoda. Natomiast jak bym miał ajfona, to nie wiem
  • Odpowiedz
@maluuutki: też tak mówiłam, że szkoda byłoby mi siana i takie tam. ale szczerze mówiąc ten telefon ciężko zniszczyć, serio.. uważam na niego ale też nie obchodzę się jak z jajkiem i telefon śmiga jak marzenie nadal, i nie ma takiej opcji, ze bateria wypada, klapka sie poluzuje itp. porządna firma, i każdemu to powtarzam, warto wydać więcej kasy jeśli ktoś ma taką możwliość.
  • Odpowiedz