Wpis z mikrobloga

mirki czy sa tu spece od biletow lotniczych? zachcialo mi sie zrobic wypad do nyc ale widze ze slabo z cenami... za ile mozna jakas promke ustrzelic i jak sie do niej przygotowac? 1500-2000 zl to za duzo na krotki wypad. jest szansa coś niżej ogarnąc? w sumie lot moglby byc z czech lub nawet de.

#loty #samoloty #linielotnicze #latanie #pytaniedoeksperta #tanieloty #taniepodrozowanie #tanielatanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zejsc w okolicach 1k


@presburger: nadal można, na loter na fb pojawiają sie takie strzały. Najtaniej bez szukania będzie pewnie play airlines (ale lądują na #!$%@?) albo norse. Pierwszym leciałem w tym roku za ~900. Tylko sobie skalkuluj, bo może sie okazać że po dodaniu dolotów i ew. noclegów wyjdzie tyle co w szalonej środzie lotu
  • Odpowiedz
  • 0
@elperson: lotera nie znałem, juz ogarniam i ustawiam alerty. na norse wszedłem ale bez szału niestety. za 900? Panie, złoto! kiedy kupiłeś bilety - z dużym wyprzedzeniem?
  • Odpowiedz
@presburger: chyba z pół roku wcześniej, tylko sprawdź najpierw gdzie leży New York Stewart International Airport, bo to nie newark czy jfk. Tam był jeden autobus, który wątpie żeby czekał na spóźnialskich. No i te linie to taki ryanair, w norse chyba nawer normalnego podręcznego nie ma (55 cm)
  • Odpowiedz
  • 0
@elperson: dzieki, juz czytalem ze w norse podobno nie ma nic do jedzenia i picia, woda ewentualnie jesli poprosisz. ale mnie to rybka, mam ochotę na wariata polecieć i tyle, hej przygodo. jak sie spoznie na autobus to stopa ze Stewarta złapie :) na ile dni byłes? i gdzie nocleg? jakis hotel czy hostel?
  • Odpowiedz
@presburger: właśnie ci się pojawiło "Nowy Jork z Warszawy za jedyne 1350 zł". Najczęściej spałem w hotelach na Brooklinie, ale znam osoby które znajdowały dobre deale na airbnb. Grunt to dostęp do metra. Tylko nie czekaj z rezerwacjami do ostatniej chwili, bo ceny potrafią niemiło zaskoczyć

na ile? jak tam latam co roku pod byle debilnym pretekstem -rok temu żeby zobaczyć choinke, a w tym na parade macys
  • Odpowiedz
  • 0
@elperson: uciekł mi bilet do nyc z kopehagi za 620 zl... nieźle co? miałem farta, że zobaczyłem post na loterze dosłownie minutę po wstawieniu, ale zwlekałem z zakupem i przepadło. no nic, będą pewnie inne okazje :)
  • Odpowiedz
@presburger: ładnie i to jeszcze KLM, ale w komentarzu ktoś pisał że nie wystawili biletów więc pewnie nic by z tego nie wyszło. Możesz jeszcze na forum fly4free popatrzeć, czasami wrzucają coś fajnego co później dopiero trafia na fb
  • Odpowiedz
@presburger: tam byli wylistowani sami pośrednicy - masz sytuacje w której płacisz u nich za bilet, a linia lotnicza nie wystawia/wysyła/wydaje biletów ze względu np. na error fare
  • Odpowiedz
@presburger: norse z Berlina wychodzi najtaniej- wczoraj robiłem symulacje dla mnie, zony i ziecka z bagażem rejestrowanym i wyszło 1300$ więc to bardzo dobra cena.
  • Odpowiedz