Wpis z mikrobloga

#mecz Ale mnie śmieszy, jak ludzie gadajo, że 'tera to w pucharach bedzie kompromitacja'... tak jakby wcześniej bardziej uznane polskie marki się nie kompromitowały :D Jaga zdobyła mistrza? niech się bawi! Ktoś zakazał Lechowi czy Legii walki o 1 miejsce w tabeli? :)
#ekstraklasa
  • 9
  • Odpowiedz
@ewataewa: nie odbieram tego jako szkalowania konkretnie jagiellonii. bardziej jest to drwienie z tego, ze kompromitacja w pucharach jest zawsze - niezaleznie ktory zespol w nich wystepuje. dodatkowo, kompromitacja jest podwojna, kiedy wstyd przynosza kluby z budzetowej czolowki
  • Odpowiedz
@ewataewa: to chodzi żebyśmy szli do przodu a nie się cofali jako liga . Gdyby Legia nie #!$%@? punktów dekadę temu to byś widziała choćby mecz z Realem w lidze mistrzów w Polsce jak świnia niebo. Każde eliminacje się liczą byśmy przestali latać do Kazachstanu po #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
tu chodzi o punkty klubowe i bycie rozstawionym w losowaniach


@pogromca_kucy:

Każde eliminacje się liczą


@ziko100: wiecie, mi chodzi o tylko to (naiwne myślenie, ale co tam :D), że nie ma co z góry zakładać, ze będzie turbo-wstyd :) Raków też raczkował w Europie i całkiem nieźle się pokazał :)
  • Odpowiedz
  • 5
@ewataewa: nie licząc Rakowa w ostatnim sezonie to do grupy w ciągu ostatnich 25 lat awansowały tylko 3 polskie zespoły. Lech, Legia, Wisła. Cała reszta miała tylko i wyłącznie mniejsze lub większe wpadki.
  • Odpowiedz
@ewataewa: Mnie najbardziej Wisła Kraków będzie cieszyć jak nie wyjdzie z ligi.

Kiedyś grałem w CM-a i drużyną w ang bodajże d1 i wygrałem puchar Anglii grając w tym samym w eu rozgrywkach XD
  • Odpowiedz