Wpis z mikrobloga

Hemlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naszło mnie coś ostatnimi czasy na trochę bardziej terenowate samochody, toteż wziąłem na warsztat tagu Golfa II w wersji Country - wóz, który część ludzi błędnie uważa za protoplastę suva czy crossovera, chociaż przed nim było parę innych aut ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Także miłego czytania i do zobaczenia wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#autakrokieta #samochody #motoryzacja #volkswagen #recenzex
SonyKrokiet - Hemlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naszło mnie coś ostatnimi czasy na trochę bardziej t...

źródło: VW Golf II Country

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Del - @SonyKrokiet To mam w polu adresu:
https://recenzex.pl/prawie-terenowy-zweitas-...

źródło: 1000021227

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@SonyKrokiet Oficjalna wykopowa nie dostaje, ale ja używam wypieku, jak sporo ludzi tutaj. Zawołałbym autora apki, ale nie pamiętam nicku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Zgrywajac_twardziela: i go pewnie sprzedał za kilkukrotność tej ceny albo dalej trzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)- mi się kojarzy że jeden z tego programu z tvn (mas)turbo, chyba nawet ten od mema nie no tyle to nie t to kupił eagle'a sx4 za parę kafli - ogarnął go jakoś i chyba za 20-30k sprzedał XD

  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Raczej nie sprzedał, to młody chłopaczek był, i widać było, że się tym autem jarał. No ale z drugiej strony niejedno auto z tego programu na Otomoto sprzedawali uczestnicy robaki cebulaki, chyba nawet później jakieś zasady wprowadzili w związku z tym, że jakiś czas tego auta nie mogą sprzedać czy coś, ale nie wiem czy to prawda xD

Ten program ze sprzedażą aut z zyskiem to akurat było jedno
  • Odpowiedz