Wpis z mikrobloga

#przegryw najśmieszniejsze jest to, że laski tych patusów które razem z nimi jebią policję, szybko by #!$%@?ły Mongoła z kefiru Panu Władzy i zmieniły swoje poglądy o 180 stopni xD jako policjant dasz jej lepsze perspektywy, do tego dochodzi kwestia bezpieczeństwa (giwera na chacie) i opowieści z pracy na które jej się robi mokro. #blackpill #redpill
Polnischefuhrer - #przegryw najśmieszniejsze jest to, że laski tych patusów które raz...

źródło: nft

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: po tych wpisach rozwiązanie może być tylko jedno, przetrzymują cię na komisariacie i każą wypisywać te wysrywy o policji, trzymaj się tam i nie daj się im ()
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: nie można brać od razu giwery do domu a nawet jak już można to nie wszyscy biorą bo to klopot. Generalnie broń dla zwykłego policjanta to klopot. Nawet tak żartobliwie mówią że regulamin użycia broni brzmi: "broń boże zgubić i broń boże użyć". Opowieści z pracy to też zależy co robisz, ja najczęściej słyszałam opowieści typu stare baby kłócące się o wykopany chrzan. Ale jak spotykałam się chwilkę z chłopem
  • Odpowiedz