Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@?ą komentarze pod znaleziskami, gdzie ktoś z Lewicy(Razem) przedstawi stanowisko partii w kwestii mieszkalnictwa, CPK itd, gdzie możemy przeczytać, że: "pierwszy raz się zgadzam z Lewicą", "Lewica jest tak lewacka, że nie popiera kredytu 0%" xDxDxD, "koniec świata! Zgadzam się z Lewicą".

Tworzenie infrastruktury, budowa tanich mieszkań, to integralne części lewicowej tożsamości. Ostatnio pracują nad strategiczną produkcją najpotrzebniejszeszych leków w Polsce, ale drony pozostałych partii kradną ich pomysły i dodatkowo oblepia ich kałem, choć produkują najmniej poważnych wpadek. Tak się kończy poważne traktowanie Polaków i bycie ideowym. Smutnazaba.jpg

#polityka #neuropa #4konserwy #razem #nieruchomosci
PiccoloColo - Zawsze mnie #!$%@?ą komentarze pod znaleziskami, gdzie ktoś z Lewicy(Ra...

źródło: temp_file8026076753229103813

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Ja lubię jak robią pikachufejs.jpg gdy się okazuje, że Razem od zawsze było za elektrowniami atomowymi, a to PO-wskie odpady z Wiosny powielają narrację niemieckich Zielonych, a nie "cała lewica" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@dos_badass No to wytłumaczę na wszelki wypadek nie Tobie, ale ludkom pozbawionym dobrej woli, że Razem jest najdalej do komuchów ze wszystkich partii z obecnego rozdania.
Trzeba robić dobre uczynki wobec Razemków, bo jedna Paulina Matysiak nie ogarnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: nie no, luz.
po prostu doceniam w tym sucharze mimo wszystko zgrabność językową pocisku na zmasakrowanych lewakuff. ;)
co do meritum, hmm...
jestem wewnętrznie rozdarty, bo czesto jak jakiś razemek #!$%@? pomysł z dupy, to nic ino skakać z mostu, taki #!$%@? wstyd. xD
  • Odpowiedz
@PiccoloColo:

„ Ostatnio pracują nad strategiczną produkcją najpotrzebniejszeszych leków w Polsce”

Niech sobie lepiej to darują, bo to żenada. Ostatnio „ekspertka” partii Razem od zdrowia Zawisza wyszła na mównicę z pretensjami, że odpuściliśmy kasę z KPO na ten cel. Oczywiście nie wiedziała, że nie było już na to czasu i kasa by przepadła, bo straciliśmy przecież kilka lat z tym KPO. Taki jest ich poziom…
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: tyle że „branża” nie ma pojęcia o zasadach przyznawania kasy z KPO. Tutaj jest nawet głos socjalistycznego wiceministra zdrowia Koniecznego z PPS, który wie trochę więcej jednak…
Gours - @PiccoloColo: tyle że „branża” nie ma pojęcia o zasadach przyznawania kasy z ...

źródło: IMG_3670

Pobierz
  • Odpowiedz