Wpis z mikrobloga

Łysy Grzyb:

Dwa trofea w dwa sezony i trzy finały... niezły wynik.

Jeżeli nie będą mnie tu chcieli, to pójdę wygrywać puchary gdzie indziej. To właśnie robię.


Najgorszy sezon Premier League - 8. miejsce.
Najwięcej straconych goli w historii występów ligowych.
Najwięcej strzałów przeciwko United w historii występów ligowych.
Najgorsza defensywa w lidze.

Antony za 90 milionów - on ten transfer wymusił wbrew wszystkim. Rashford przestał się rozwijać. Casemiro kompletnie nie przypomina siebie z Realu - niespotykany zjazd. Ogółem rozwijanie piłkarzy nie idzie mu zbyt dobrze. Czytanie gry, zmiany - na niskim poziomie.

Czy cokolwiek go broni? Można to zrzucić na degrengoladę zarządu, ale inni trenerzy mieli lepsze wyniki.

#mecz #united
red7000 - Łysy Grzyb:
 Dwa trofea w dwa sezony i trzy finały... niezły wynik.
 Jeżeli...

źródło: temp_file8054335125950591599

Pobierz

Erik ten Hag...

  • Powinien zostać, ale tylko na rok (kontrakt). 34.2% (26)
  • Powinien dostać jeszcze kilka lat na ten projekt. 31.6% (24)
  • Powinien odejść już teraz. 34.2% (26)

Oddanych głosów: 76

  • 7
  • Odpowiedz
@red7000: Generalnie dla mnie wygląda to tak:

Nie wierzyłem w #!$%@? łysego o kontuzjach, ale w finale zamknął mi mordę. Lisandro + Varane to była ściana nie do przejścia. W poprzednim sezonie był to trzon, który grał niemal co mecz, w tym sezonie zagrali ze sobą może z 5 meczów, albo i nie, bo ciągle kontuzje. Amrabat dzisiaj wyglądał tak samo dobrze jak Case z poprzedniego sezonu. Po tym finalne jestem w stanie uwierzyć łysemu, czyli uwierzyć w to, że jak kadra wróci do zdrowia, to rzeczywiście piłka znowu zacznie chodzić.

Myślę, że ETH zasługuje na kolejny rok. Mou, Ole czy LVG tracili robotę w momencie, gdy drużyna spisywała się poniżej oczekiwań, ale jednocześnie kadrowo była w miarę okej. Łysy za to jeśli poleci teraz, to poleci w momencie historycznej nawałnicy kontuzji. Myślę, że ETH powinien dostać kolejny sezon, aby udowodnić, że rzeczywiście to była kwestia kontuzji. Czekamy już i tak kilkanaście lat na powrót na szczyt, więc ten sezon nas nie zbawi. Najwyżej jak będzie dalej kaszana, to się go zwolni i zaczniemy od
  • Odpowiedz