Wpis z mikrobloga

Mass effect 1 i 2 już za mną, 3 też ma tak nieintuicyjny quest log jak poprzednie części? I jeszcze te minimapy, dramat || Przez to olałem pewnie dużą część pobocznych questów.

ps, trójka też ma ten debilny system pozyskiwania zasobów przez "skanowanie planet" ?

#gry #masseffect
  • 12
  • Odpowiedz
@jamajskikanion oj dokładnie sobie to samo zawsze myślę. W czasach x360 potrafiono zrobić grę która skutecznie udaje wielkość kosmosu i to naprawdę czuć.

Dziś mając o wiele więcej mocy obliczeniowej i często otwarty świat, wogóle tej wielkości nie czuje.
  • Odpowiedz
ps, trójka też ma ten debilny system pozyskiwania zasobów przez "skanowanie planet" ?


@Lobotomy_Enthusiast: Hmm, dziwi mnie że tak dużo osób na to narzeka, mi się to akurat bardzo podobało, taka odskocznia od ciągłych misji fabularnych, fajna minigierka z satysfakcjonującymi dźwiękami gdy się wykrywało te surowce.
A z pewnością podobało mi się to bardziej niż jeżdżenie po bezpłciowych, wyglądających tak samo ale z innym kolorkiem planetach w ME1, tym całym Mako.
  • Odpowiedz
@Lobotomy_Enthusiast: Ja lubiłem, fajne rozwinięcie lore świata, bo każda planeta miała króciutki opis jej odkrycia, warunków panujących, czy została skolonizowana czy nie itp. A samo skanowanie nie zajmowało jakoś masakrycznie dużo czasu, wręcz właśnie jedna planeta z ME1 i przejazd Mako po niej trwał dłużej, niż tutaj zeskanowanie każdej planety.
  • Odpowiedz