Wpis z mikrobloga

#tinder
Ludzie którzy narzekają na to, że kobiety przeciętne to mają tysiące lajkow na tinderze, są odklejeni dość mocno. Co z tego że mają tyle lajkow skoro większość tych gości to spermiarze, albo ruchacze którzy nie chcą jej na dłużej niż jedną noc. Kobiety w tych czasach też mają ciężko, żeby przesiać te dwa typy facetów i trafić na kogoś przyzwoitego jeśli takiego szukają
  • 20
  • Odpowiedz
@Szychasekk ale to głównie faceci na wykopie narzekają i widzisz to bo jest ich tu znacznie więcej, natomiast osobiście uważam, że to głównie kobiety narzekają na facetów. Dam Ci przykład mojej znajomej która jest w mojej ocenie taka 3, może 4/10 (z twarzy jak się pomaluje to ładna ale ciało ma kiepskie). No i ona na takim tinderze wybiera tylko takich mocno przystojnych facetów, a wiadomo, że przystojniak to się z nią
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: to fakt, ale też znam dziewczyny, które są 7/8 /10, a mają problem ze znalezieniem ogarniętego faceta, który nie #!$%@? krzywych akcji. Duży też problem mają wysokie laski, które są ładne, ale dużo facetów nie chce wysokich dziewczyn
  • Odpowiedz
@Szychasekk bo paradoksalnie faceci nie wybierają jedynie wzrokiem swoich partnerek. Co z tego, że ona ma 7-8/10 jak może sam jej charakter odstraszać sensownych facetów, wiesz o co mi chodzi? Znam wielu gości którzy mogliby mieć babę jak z okładki playboya a są ze zwyklymi dziewczynami, przy czym te zwykłe dziewczyny są bardzo porządne, ułożone i tak dalej.
  • Odpowiedz
@Szychasekk: nie wiem czy jesteś tak odrealniony od rzeczywistości przeciętnego faceta czy to jakiś trolling ?
Przeciętny facet to się cieszy jak mu dziewczyna w ogóle odpisuje na wiadomości...
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99: Jestem przeciętnym facetem, który mieszka w wwa i mogę codziennie mieć randkę z tindera. Czasem wystarczy nie być przygłupem i nie spermić jak już z kimś piszesz
  • Odpowiedz
@Szychasekk: Ogółem to racja, babki - selektywne z natury, typy często to ruchacze lub strasznie uległe stulejki które będą je przepraszać za nie odpisanie w ciągu 5 minut, meczy mają dużo ale odsiew muszą zrobić, co za tym idzie dużo normalnych chłopów ma pod górkę bo laski mają przykre doświadczenia i muszą być ostrożne. Oczywiście na bank zdarzą się takie które szukają księcia z bajki i maja wygórowane wymagania. chłop mimo
  • Odpowiedz
większość tych gości to spermiarze, albo ruchacze którzy nie chcą jej na dłużej niż jedną noc.


@Szychasekk: problem w tym ze wiekszosc kobiet bierze tych ruchaczy pod uwage z mysla "ja zrobie tak, ze on juz bedzie moj i za innymi nie bedzie sie ogladal", a to powoduje ze nikt zwyklymi/przecietnymi facetami sie nie interesuje, bo moze sie uda z księciem z bajki
  • Odpowiedz
albo ruchacze którzy nie chcą jej na dłużej niż jedną noc


Ale to jest tylko i wyłącznie wina lasek, to one decydują kiedy gdzie i z kim. A że chcą przez sypialnię usidlić jak najlepszego samca, a u chłopów przywiązanie zaczyna się dopiero po pół roku, to efekt jest, jaki jest, a różowe zdziwione.
Rozwiązanie jest bardzo proste, różowe mówią, sypialnia dopiero po ślubie, i mają prawie 100% skuteczność w odsiewaniu patusów/narcyzów/bawidamków.
  • Odpowiedz
Dam Ci przykład mojej znajomej która jest w mojej ocenie taka 3, może 4/10 (z twarzy jak się pomaluje to ładna ale ciało ma kiepskie). No i ona na takim tinderze wybiera tylko takich mocno przystojnych facetów, a wiadomo, że przystojniak to się z nią umówi na jakiegoś loda i tylko wtedy jak jego Julka ma zajęty weekend bo uczy się do sprawdzianu a jego ostro ciśnie na ruchanie.

No i ona
  • Odpowiedz
Kobiety w tych czasach też mają ciężko, żeby przesiać te dwa typy facetów i trafić na kogoś przyzwoitego jeśli takiego szukają


@Szychasekk: Nie. Nie mają ciężko.
Po prostu mają bardzo duży wybór i liczą na to że znajdą księcia w tym potoku gunwa.
Tak mam świadomość tego, że większość kandydatów nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu.

W tej samej chwili przeciętny mężczyzna potrafię być 5 lat sam i jest zdolny
  • Odpowiedz