Wpis z mikrobloga

#przegryw Kupiłem #iqos iluma one, mimo, że glo te najnowsze mi odpowiada i nie ma limitu zaciągnięć XD. A zrobiłem to dlatego, że myszka w biedrze mnie zaczepiła i to moja jedyna okazja na jakikolwiek kontakt z młodą kobietą i jeszcze miło rozmawiała, mogłem przetestować wypalić sobie jeden wkład i za 50zł plus 3 paczki za 16zl, kupiłem od niej urządzenie.
Cuckold nie cuckold bo sie przyda pewnie ale to jest tak smutne, że chce mi się płakać jak bardzo jestem odizolowany od kontaktu z kobietami. Sam fakt, że z jakąś rozmawiam i to nie robotycznie bezpodmiotowo bo w końcu chce mi wcisnąć produkt to jest miła. To mi mózg #!$%@?ło bo w kadrach z babami też gadam jak wypłata jest ale to nie ten poziom wgl.
#!$%@? od tej samotności albo sie zabije. Już miałem po opio, alko i benzo, dwa razy taki stan, że prąd odcinało i niebyłem pewny czy się obudze czy deprecha oddechowa chwyta i najlepsze, że nie byłem spanikowany, nie dzwoniłem po karetke. Czułem lekki strach i przedłużałem moment odpłynięcia żeby jeszcze ostatnie widoki, myśli zebrać i się błogo poddałem myśli, że to koniec. Ale jak widać po prostu pospałem, płuca nie siadły. #samotnosc #samobojstwo
  • 4
  • Odpowiedz
@MrSknerus: baba cie urobila tylko po to zeby ci wcisnac jakis szajs a ty sie z tego cieszysz? przeciez to gorsze od tych bab z kadr o ktorych wspominasz bo one ci przynajmniej nie chca niczego wcisnac za kase
  • Odpowiedz
  • 0
@FedoraTyrone: niekoniecznie szajs bo pale podgrzewacze więc to nie tak, że w ogóle mi się nie przyda ale że mogłem z jakąś porozmawiać i była dla mnie miła to sie ciesze, #!$%@? mnie interesuje, że z powodu chęci sprzedaży. A te z kadr jak niby lepsze skoro wkurzone, że wgl jesteś i jak psa traktują a nie człowieka
  • Odpowiedz
@MrSknerus: lepsze bo są szczere, a nie fałszywe tak jak ta wciskająca ci towar aktorka. Podsumowując cieszysz się, że ktoś przed tobą gra i ma cie za kogoś na tyle łatwego do zmanipulowania żeby mu wcisnąć coś za odrobinę uśmiechu i miłych słów.
  • Odpowiedz
  • 0
@FedoraTyrone: Mi już tej szczerości za dużo. Świadomie wole właśnie takie miłe kłamstewko bo tego mi potrzeba. Ja całkowicie rozumiem co mi tłumaczysz, że uu urobiła Cie, za miłe słówka. Ale ja napisałem w poście, że o tym wiem i po prostu poszedłem w te gre, świadomie żeby móc mieć taką interakcje
  • Odpowiedz