Wpis z mikrobloga

@DzieckoSzczescia parkside robi zdecydowanie spoko sprzęty do użytku domowego i za niedużą cenę w stosunku do rozsądnej jakości. Kup co chcesz, ale jak do okazjonalnego cięcia to może lepiej na kablu? Szkoda akumulatora jak będzie używany raz na dwa miesiące
  • Odpowiedz
@DzieckoSzczescia: pilarka tarczowa na akumulator (zwłaszcza do roboty okazjonalnej) to słaby pomysł. Tam trzeba brutalnej mocy na tarczę, kup coś normalnego - jak okazjonalnie będziesz musiał przedłużacz rozwinąć, to i tak będzie lepiej niż walczyć z słabym czymś na aku.
A w wyborze taniej pilarki - patrz przede wszystkim na jakość/stabilność podstawy, i jej ustawienie względem tarczy (ew. czy da się je jakoś regulować/skorygować).
Tanie z podstawą jako wytłoczką z
  • Odpowiedz
  • 0
@hrumque nie zgadzam się. Odkąd mam pilarkę na aku, zwykłej nie użyłem bo nie było potrzeby. A mam pilarkę 18v z silnikiem szczotkowym, bezczotkowy ma jeszcze więcej mocy.
@DzieckoSzczescia może jakaś makita z aliexpres, wiem że niektóre rzeczy chwalili sobie ludzie, szczególnie jako zamiennik makity do okazjonalnego użytku. Ew. Tak jak wyżej radzili używana makita. Albo ogarnij sobie jakiś adapter do tańszych marek.
  • Odpowiedz