Wpis z mikrobloga

#tinder

Jedyna szansa dla przegrywow z wykopu to Tajlandia, w celach testowych zmieniłem lokalizację na Tajlandię i w ciągu godziny miałem około 50 par z czego 1/3 to transy, więc to już zależy co kto lubi. Jestem dość przeciętny, więc każdego one tam łapią
  • 20
  • Odpowiedz
@Szychasekk: kiedyś widziałem filmik jakiegoś chłopaczka z polski który żyje obecnie w Tajlandii o tym że Tajki bardzo dbają i szanują swoich mężczyzn i że w porównaniu do polek to jest mocna przepaść. Więc może faktycznie jest to dobry kierunek. Po co macie łapać jakieś polskie rury, jak można sobie wziąć miłą sympatyczną Tajke
  • Odpowiedz
@Szychasekk: nie odkryłeś nic nowego. Ustaw sobie lokalizację u jakichś murzynow w Afryce to będziesz miał 500 par xD nie tylko polki lubią murzynow ale Azjatki i murzynki lubią białych do tego w tamtych rejonach biały kojarzy się z bogactwem
  • Odpowiedz
  • 1
Pisze tam z jedną typiara, która oferuje związek, tylko pyta się czy mi nie przeszkadza że ma klientów. Za mocne, przerosły mnie testy xd
  • Odpowiedz
@Szychasekk: prawda jest taka ,że i tak nie ma sensu jeżeli zależy czy na czymś więcej niż ruchaniu
Ok polecisz tam na,miesiąc i co dalej ? Rzucisz tu wszystko i tam zamieszkasz ? Sprowadzisz po miesiącu laske do Europy?
  • Odpowiedz
@Szychasekk: nie używałem tindera / badoo już od kilku lat, ale jeśli nie mieszkasz na jakimś odludziu to przecież da się tam znaleźć normalne dziewczyny xd rzadko to fakt, ale się da

chyba, że szukasz dziewic itd. to gg wp
  • Odpowiedz
I pewnie 90% z tych dziewczyn nie ma żadnych ambicji poza znalezieniem białasa ktory im ogarnie życie. Pozostale 10% szybko ogarną ze moga znalezc kogoś lepszego
  • Odpowiedz