Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Umowilem sie raz z zaopznana alternatywka ze snapchata. W bardzo mlodym wieku miala dziecko i meza, ktory nie chcial sie z nia bzykac. Spotkalismy sie u mnie we wiadomym celu. Nie byla najgorsza, ALE... nigdy w zyciu nie czulem takiego smrodu od waginy. Poczulem juz po stosunku (w gumce). Balem sie, ze ma jakies chorobsko. Zbadalem sie tydzien po i bylo wszystko ok. Ale ten smrod cipska pamietam do dzis. Dziewczyna 23 lata.
#sekswyznania #seks #wyznanie #gownowpis



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na co się zbadałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie powiedzieli Ci, że jest jakiś czas od ostatniego stosunku po którym można się zbadać na pewne rzeczy? A tam tydzień to i tak i tak nic się nie wykryje (oczywiście nie wszystkie choroby dlatego pytam na co się badałeś)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No i co przy badaniu na hiv nie powiedzieli Ci, że sens badanie ma najwcześniej 4-5 tyg od podejrzanego stosunku, a aby wykluczyć całkowicie to trzeba poczekać min. 12 tygodni?
Nawet jak miałeś nowoczesne (i drogie) badania IV generacji to i tak ten czas wynosi min. 2 tyg.

nie twierdzę, że coś złapałeś, zapewne nie, ale dziwne, że nie wiesz o tych terminach przy badaniach
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Słaby bait. Wszędzie gdzie byś się badał zapytaliby najpierw ile czasu minęło od zdarzenia i nikt nie zrobiłby ci testu na HIV tydzień po. Doczytaj sobie co to okienko serologiczne żebyś następnym razem mógł pisać lepsze zrzutki.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No ale jak się robi takie badania to Cię pytają o to typie xD mnie nawet pytali jak robiłem sobie (też prywatnie) badania m.in. na hiv do operacji, czy podejrzewam, że mogę być nosicielem, czy było ostatnio jakieś zdarzanie typu ryzykowny stosunek, kontakt z krwią itp.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Vadzior Mnie nikt nie pytal, to by bylo dziwne wogole - co ich to obchodzi po co robie se badanie na hiv. Wybralem z listy pod jakim katem chce wyniki badan krwi i tyle. Moglem skorzystac z dodatkowo platnej konsultacji po otrzymaniu wynikow, ale tego nie zrobilem bo byly ok.

  • Odpowiedz