Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PO, ale dziś po raz pierwszy raz poczułem, że 15 października o włos unikneliśmy tragedii. Jak sobie pomyślę, że te wieprze na komisjach mogły być nadal u władzy przechodzą mnie dreszcze. PiS to większe zło niż PO. Te knurze mordy są obleśne, obrzydliwe. To jak się tłumaczą pogrąża tę patrię, przecież oni żyją w jakimś amoku na lekach żeby wygadywać takie bzdury. TVP zawsze będzie prorządowa ale to nawet nie stoi obok tego co robiły te kanalie z Kurskim na czele. Dziękuję wszystkim niegłosującym na PiS 15 października. #polityka #bekazpisu #sejm
  • 20
  • Odpowiedz
Też głosowałem na KO żebyśmy mogli pozbyć się złodziei z PiSu i to była bardzo dobra decyzja


@cirspmtugp: brawo wy, zamieniliście większych złodziei na mniejszych... świetna decyzja.
  • Odpowiedz
którzy nie byli złodziejami? Konkretnie proszę.


@mazut_kluczowy: no to trzeba stawiać na kogoś kto nie rządził, jakieś świeże twarze, konkretnie to nie głosować na znanych i sprawdzonych złodziei, jeszcze uważać to za dobrą decyzję. Ludzie już naprawdę powariowali. Głosować na KO bo mniejsze zło, zajebista perspektywa na przyszłe lata.
  • Odpowiedz
@cinu4: Powtarzam za każdym razem: PO to słaba partia, Polska powinna mieć dużo lepsze przywództwo.
ALE, PO to słaba partia, a nie zorganizowana grupa przestępcza jak PiS, który w dupie miał cały ten kraj, byle osiągnąć swoje cele.
Przez 8 lat nie zrobili NIC dla dobra kraju, czasem tylko wyszło coś dobrze ale przypadkiem, cała reszta to czyste niszczenie kraju dla partykularnych interesów.
Najlepszym przykładem jest Morawiecki, który pojechał do Brukseli
  • Odpowiedz
@TomdeX: No ja na przyklad postawilem na kogos kto nie rzadzil i krzyzyk poszedl na Trzecia Droge, dzieki czemu mamy teraz koalicje, mamy oslabione KO ktore nie moze podjac decyzji samo. Ja dobrze wiem ze za kazdym "postawmy na kogos kto nie rzadzil" kryje sie konfederata wstydzacy sie powiedziec glosno kogo ma na mysli. Spojrzmy jednak na to jak dzis konfederacja broni pisu, kilka % wiecej na te partie i nie
  • Odpowiedz
brawo wy, zamieniliście większych złodziei na mniejszych... świetna decyzja.


@TomdeX: no i po co ta ironia? Powinno się zostawić dalej tych większych złodzieji przy władzy? Dobrze się czujesz?
  • Odpowiedz
@cinu4 śmieszy mnie naiwne myślenie jakoby PO nie byłoby tymi samymi złodziejami co pis. Sutryki, Majchrowskie, HGW to ten sam kaliber co Sasiny i inni Szumowscy.

A konfederacja to partia pod wpływami ruskimi. Lewica - stare komuchy z brandingiem na nowoczesną partię.

Już lepiej zagłosować na partię typu TD czy jakichś bezpartyjnych, mimo że i tak jest szansa że to będzie wreszcie "ta" partia - mimo, że i tak najprawdopodobniej to nie
  • Odpowiedz
  • 0
@jose_bambaryla trzecia droga - sam zes jest najwny polowa pajacow tam to karierowicze skakajacy po partiach od po do konferencji, bez poglądów gadających wszystko co dobrze brzmi a jak zle zabrzmi to jednak się wycofamy.
Ps: to jak to z kwotą wolna od podatku bylo wszyscy źle zrozumieli? Xd
  • Odpowiedz