Wpis z mikrobloga

  • 3
@zachariasz-grundbaum: Dziwne, że nie był tak aktywny, gdy Edgar Kobos sypał na komisji wizowej ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiadomo, na tej komisji jest Jarek, więc czegokolwiek nie zrobi to i tak będzie mówione, że zmiażdżył tą komisję. Nie wiem czemu ludzie traktują go, jakby był kimś ważniejszym niż zwykły człowiek.
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: No jakoś całości nie oglądałem, ale raczej wyglądał na bardziej skołowanego, a zwłaszcza z pytaniem Tumanowicza na temat stanu wyjątkowego i kwestii cmentarza (zgoda proboszcza był ważniejsza od rozporządzenia).
  • Odpowiedz
@Koziom daj spokój to jest dziecko, które chce budować mieszkania społeczne na terenie po Okęciu. A wyborach nawet na listach go nie chcieli. Udaje, że pozjadał wszystkie rozumy, #!$%@?ący niemiłosiernie.
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt: Właśnie sam Kaczyński widział jego tweeta xD Jprdl, ja nie wiem dlaczego ten dziadek jest traktowany jako ktoś komu wolno więcej. Gdyby taki cyrk odwalił Tusk czy Hołownia to przecież PiS by już złożył 100 wniosków o wotum nieufności i uchylenie immunitetu, a tak to wszyscy chwalą Kaczyńskiego za jego "wspaniały" występ na tej komisji xD Ja wiem, że ludzie są ignorantami, ale Twitter mi udowadnia, że jest gorzej niż
  • Odpowiedz