Wpis z mikrobloga

Kombinacja choroba fizyczna/ starość + zaburzenia psychiczne jest najgorsza.
Drugi raz jestem w psychiatryku i wcześniej słyszałem nazywanie pacjenta "dziadkiem #!$%@?", dziś ten sam sanitariusz przebił sam siebie określając pacjentkę "szmatą #!$%@?ą" - bo babka na wózku jeździ i głupoty robi... - no ale przecież to psychiatryk, czego się spodziewali?

#przegryw #szpital #nfz #starosc
pozmu - Kombinacja choroba fizyczna/ starość + zaburzenia psychiczne jest najgorsza.
...

źródło: temp_file1222290956712727752

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@amozetoostatniraz sorry, mam autyzm i oczekuję profesjonalizmu, babka po prostu próbuje wstać i spada, no nikt nie chce być niesprawny, ona nie jest sparaliżowana tylko coś tam jej jest
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz @pozmu ludzie, którzy się nie nadają do takiej roboty albo powinni to zostawić albo za takie zachowanie ponosić odpowiedzialność karną. Ja wiem, że bym się tak zachowywał jak śmieć, więc o takiej robocie nawet bym nie pomyślał
  • Odpowiedz
@pozmu @D00D00 @TooFast a co się na mnie rzuciliście jak żona na wypłatę. Czil. Ja też uważam że należałoby wdrążyć rozwiązania systemowe, żeby uszczelnić dostęp do wykonywania podobnych zawodów. Albo jakieś srogie testy psychologiczne albo po prostu ustawowy limit czasowy na świadczenie pracy w oddziale psychiatrycznym. Coś jak z pracą w rzeźni, że niektóre zachodnie kraje mają regulacje mówiące o możliwości wykonywania maksymalnie 3-miesięcznej pracy tam
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@pozmu właśnie spadła i walnęła się w głowę o kant szafki, ten sanitariusz co ja wyzywał skwitował to słowami "bardzo dobrze", drugi mówi, że musi to zgłosić lekarzowi, a ten pierwszy na to "po co" - "bo inni pacjenci to widzieli" ⁠_⁠
  • Odpowiedz