Wpis z mikrobloga

#takaprawda

Sami się wpędzacie w #przegryw czytając te wysrywy, które tutaj są. Jedyna droga wyjścia z przegrywu to przestać myśleć jak przegryw i karmić się tymi materiałami.

Każdy normalny człowiek mógłby zwariować i wejść w przegryw gdyby codziennie karmił się kłamstwami o tym, że wszystkie dziewczyny są takie same, że moje życie nie ma sensu bo nie wyglądam jak inni, bo nie mam super pracy, czy mieszkania. Jeżeli macie depresję czy zaburzenia to w dużej mierze właśnie przez to czym się karmicie, bo endogenną depresję mają raczej nieliczni, chociaż też się zdarza.
  • 15
  • Odpowiedz
@Charleswhite:
To co mówisz jest prawdziwe tylko dla normictwa wpędzonego w przegryw. Taki przegryw-indukowany. Sam byłem tego przykładem, bo jestem normikiem, nawet niebrzydkim podobno, ale przez średnie początkowe życie wpedzilem się w poczucie przegrywu i faktycznie przegrywałem. Jak weźmiesz prawdziwych OG przegrywow, czyli jakieś 20% tagu, to dla nich ratunku nie ma i taka jest brutalna prawda i współczuję im z całego serca. Brzydką mordę zoperujesz, ale szkód na psychice wyrządzonych
  • Odpowiedz