Wpis z mikrobloga

Oczywiście Kaczyński pamięta fragment wypowiedzi Kidawy z jakiegoś wywiadu, ale nie pamięta czy się spotykał z własnymi ludźmi, czy podejmował jakieś istotne dla państwa decyzje, czy rozmawiał o ważnych rzeczach...
Mam szczerą nadzieję, że wynajdą każde pisowskie kłamstwo z tych komisji i im tak dojebią, że pan Kaczyński, Morawiecki i inne parchy pożegnają się z polityką i funkcjami państwowymi na wiele długich lat.
#sejm
  • 11
  • Odpowiedz
pożegnają się z polityką i funkcjami państwowymi


@Tasde: Oni powinni się przede wszystkim pożegnać z wolnością, bo jak im to przejdzie bez kary to tylko zachęci kolejnych do działania
  • Odpowiedz
  • 78
@Serrrek: Cokolwiek, mam nadzieję że nie będzie żadnych oporów politycznych i Kaczyńskiego jebną w łeb nawet za ten wieniec co go ukradł spod schodów.
  • Odpowiedz
@Tasde: W ogóle jedyny scenariusz który mnie satysfakcjonuje to całe środowisko pisowskie spędzające następne 15 lat w sądach/więzieniach. Ewentualnie niektórzy w roli świadków koronnych.
  • Odpowiedz
W ogóle jedyny scenariusz który mnie satysfakcjonuje to całe środowisko pisowskie spędzające następne 15 lat w sądach/więzieniach


@Serrrek: Kaczyński to by wyszedł ze względu na zdrowie. Lepiej niech się uda na odpoczynek. Wieczny.
  • Odpowiedz
Lepiej niech się uda na odpoczynek. Wieczny.


@nikifor: Ale to tak za 10 lat, a ten czas niech spędzi między aresztem, sądem, komisjami, prokuraturą, łóżkiem, sądem itp
  • Odpowiedz