Wpis z mikrobloga

@xaro: Komentarz rozsądny, ale dla rozsądnych ludzi. Kuba zaraz zacznie lawirować że: "rzeczywiście może trochę przegiął ale potrzebuje czasu i w sumie to on wie" i nic się nie wydarzy ani w tym, ani w innym temacie który jest rozgrzebany. Żółwia latać nie nauczysz.
  • Odpowiedz
@xaro: Ale zajebisty komentarz! Na pewno Rudy posłucha się internetowego wykopowego randoma niż ziomeczków, których zna od lat xD WY serio jesteście #!$%@? na tym wykopie do granic możliwości i szukacie dziury w całym. Jak byście całe życie przesiedzieli pod kamieniem i nie ogarnęli, że w tym kraju ludzie kombinują, zwłaszcza prywaciarze prowadzący mikro firemki czy jutuberzy xD
  • Odpowiedz
@zyjZdotacji: Uderz w stół, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwnym trafem ciebie jest tutaj najwięcej, jeżeli chcesz o czymś porozmawiać to mogę dać ci namiary na psychoterapeutów. Moja znajoma zajmuje się takimi sfrustrowanymi wulkanami energii jak ty i pomaga im się otworzyć na świat i ewentualnie "wyjść z szafy" xD
  • Odpowiedz
Oczywiście, że nie, ale patrząc na twoje obecne dokonania to nie masz nawet startu. A podejrzewam tu multikonto ( ͡º ͜ʖ͡º)


@czesiek6669: W pewnym sensie tak, ale w dobrej wierze ;) Moje poprzednie konto było bodajże z 2006 albo 2007 roku niestety nie mam dostępu do ówczesnej skrzynki pocztowej, żeby sobie "przypomnieć hasło" ;) Niczym Korsirowi skasowali mi konto jak firma upadła, skandal !!
  • Odpowiedz