Wpis z mikrobloga

@rosea_balteum Jak wyszukasz "kotki w piwnicy cały film" to znajdziesz całość. Ten film puszczali w latach '90 chyba w wszystkich szkołach stąd wielu ludzi go kojarzy- oraz tekst "kotki w piwnicy". Skoro nie kojarzysz to widocznie potem już go nie puszczali.
On już wtedy był...hmm.. wyglądał na pol- amatorski więc pewnie formą się przedawniła.
Ale wtedy robił robotę. Wnętrza mieszkań i osiedla odwzorowywały dobrze tamtą rzeczywistość więc to trafiało do dzieciaków.
Drugim
  • Odpowiedz
@Lunat @To_ja_moze_pozamiatam Dzięki piękne ʕʔ Tekst o kotkach z piwnicy znam, ale nie wiedziałam że to się wzięło stąd.
Faktycznie w moich czasach już tego filmu nie puszczali, chociaż co prawda na lekcjach wdż oglądaliśmy jakieś filmiki zgrane z kaset VHS XD Ale faktycznie do nas nie trafiało, filmiki były osadzone w latach 80/90 i mocno przesiąknięte katolicyzmem xd Ciężko się utożsamiać z dzieciakami w ortalionie, kiedy na
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: u mnie w szkole tego nie było, choć pamiętam akcje antynarkotykowe itp. Był jeszcze w połowie lat 90. puszczony w sobotę po południu specjalny film animowany. Reklamowano go wszędzie, m.in. w Teleexpressie, bo występowali tam bohaterowie różnych kreskówek razem. Pamiętam KavzoraDonalda o Zolwie Ninja. Ostrzegali przed narkotykami.
  • Odpowiedz